Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online

• felfűtési idő: 15 s
  • használati hőmérséklet: 150° - 230°

TimyeK

2018. március 21.

Életem első hajvasalója volt, ma már tudom, hogy milyen készüléket nem szabad venni. Eleinte tök jónak gondoltam ezt a készüléket, de egy idő után elkezdte feltölteni a hajam meg tépni. Elég sokáig bírta egyébként, 6 év után lett kontaktos. A kialakítása tetszett, mert kényelmes volt fogni, a digitális kijelzője is nagyon bejött. Azóta lecseréltem egy Babyliss készülékre, aminek az ion funkciója és a diamond ceramic lapjai tetszettek meg és ég és föld a kettő. Valószínűleg ez a készülék nem a legjobb minőségű kerámia lappal volt ellátva, amit azért furcsállok, mert 2010-ben vettem 12-13 ezer Forint körüli áron, nem érzem azt, hogy olyan olcsó lett volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Valentine

2015. december 18.

Ha hajvasaló, akkor csak Remington! Ez volt a második hajvasalóm ettől a márkától. Több, mint 5 évig használtam, napi szinten. Teljes mértékben elégedett voltam vele. Jól és tartósan egyenesített. Ami extra volt, hogy nedves hajra is lehetett használni. A felülete minimálisan kopott ennyi idő elteltével. A kábel forgórészénél 5 év után kontakthiba jelentkezett,a nem megfelelő tárolás következtében. Meg tudtam csináltatni, továbbra is működik, de már le akartam cserélni, valami újabbra. Teljesen elégedett voltam vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Moonlight

2014. március 12.

Tesómnak van ilyen,néha tesztelhettem :)
Nekem húzza egy kicsit a hajam,és olyan fura érzés az én remingtonomhoz képest,mert simák a lapok, nem érzem,hogy a hajam hozzájuk tapadna,olyan mint ha két evőkanál között húznám végig a hajam.
Nade nem húzom le,ez apró dolog. Jól végzi a dolgát. Nedves hajat nem szeretek vasalni,de azt is tudja.
A kialakítása számomra kicsit kényelmetlen,ha nem úgy fogom meg,ahogy előtte,elég fura használni. Összességében nem olyan rossz,de az enyém jobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Tesómnak van ilyen,néha tesztelhettem :)

berta.lilla90

2013. március 15.

Nekem kb négy éves ez a készülèk, minimàlis kopàst fedeztem fel rajta. De ez nem zavar. Mert szèpen meg tudom vele csinàlni vele a hajam. Az enyém fél percnél kicsit tovàbb melegszik de le nem cserélném. Van itt olyan valaki aki kb ugyanilyen régóta használja ezt a készüléket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

cupcake

2013. február 16.

A már túlmelegedő S2002-met cseréltem le erre a hajvasalóra. Hozza a szokásos Remington minőséget, ezzel szerintem nagyjából el is mondtam mindent. Nekem nem húzza a hajamat, nem tűnik nem ergonómikusnak. Gyorsan felmelegszik, jól lehet vele hajatvasalni. Nedves hajon még nem mertem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

tittus

2013. február 15.

Nekem ugyan ennek a széleslapos változata van meg, nem tudom, mennyi a különbség, de én azzal nagyon elégedett vagyok! Már több, mint 2 éve intenzíven használom, és még mindig semmi baja, ugyanolyan jól működik, mintha új lenne. Nekem alapból hullámos, vastagszálú hajam van, ami egyenesítés után egy kis párára meg esőre egyből bekunkorodik meg össze-vissza áll, vagyis ez egészen addig volt, amíg el nem kezdtem használni ezt a hajvasalót. Nagyot néztem, amikor vasalás után ráesett a hajamra a hó, és maradt ugyanolyan szögegyenes :) főleg emiatt is vettem meg (mert azt is ígéri, hogy vasalás után 24 óráig tart a hatása). És ez a mai napig így van, könnyen és gyorsan lehet vele vasalni, utána sima és fényes lesz a hajam. Gyorsan fölmelegszik, ja, és kopás sincs még rajta. Vizes hajon még nem használtam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. Remélem sokáig jó lesz még, mert nem nagyon akarok váltani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Habchók

2013. február 11.

használtam már ennél sokkal jobb készüléket is - az egyik legjobb barátnőmnek van ilyen, kipróbáltam de nem jött be
pozitív,hogy nedves hajon is használható
viszont a lapjai nagyon gagyik, húzzák a hajat plusz az egész nem ergonómikus felépítésű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

pozitív,hogy nedves hajon is használható