Remington

Ár:   15710 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 14 010 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 17565 Ft

Hogyan működik a S8500 Remington hajvasaló? Ez a forradalmian új technológia hőre aktiválódó, kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami tükörsima, fényes hajat biztosít a hajszálak tövétől egészen a végekig.

Mi a kondicionáló technológia lényege? A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz, mindezek révén az S8500 remington hajvasaló a hajat egészségesebbé és fényesebbé teszi.

• Ez a hajvasaló hőre aktiválódó, E vitaminban gazdag marokkói argánolaj összetevőket tartalmazó vitaminos kondicionáló technológiával ellátott újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti
  • Rugalmas hajvasaló lapok
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 9 beállítási lehetőséggel: 150 – 230 C°
  • A Remington S8500 hajvasaló 15 mp-es, gyors felmelegedésű
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Körbeforgó vezeték
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hőálló táska

Ár: 17565 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 14 010 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel

fridaylover

2022. május 1.

6 éven keresztül használtam, és a kedvenc hajvasalóm volt. Vastagszálú, dús, hullámos hajam van, amit könnyen tudtam vele egyenesíteni (nálam 210 fok a leghatékonyabb). Göndöríteni szintén ujjgyakorlat volt vele, és tartós hullámokat kaptam.
Nekem két hajmosás között alapesetben 1x kellett vasalni, én ezt mindig közvetlenül esti hajmosás, szárítás utánra időzítettem, és reggel ugyanolyan sima hajjal keltem, mint amivel lefeküdtem.

A nagytesóra váltottam, Shine Therapy Pro-ra, de megbántam, mert a végeredmény teljesen ugyanaz, és annak a fogása kényelmetlenebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

Scara

2022. január 22.

2019. Június: A legjobb hajvasaló a világon! Fényes, puha és szögegyenes hajat tudok vele csinálni, de göndöríteni is lehet vele a hajat. 9 évet töltöttünk együtt. Együtt voltunk jóban-rosszban, költözéskor-utazáskor, de a múlthéten azt mondta, hogy most már szeretne nyugdíjba menni, mert megszolgálta az árát. Úgyhogy pár napig zizegett, nem nagyon akart bekapcsolni, végül pedig füstölt egyet és úgy maradt.
Rendesen szomorú voltam. :)
Gondoltam itt az ideje akkor egy új után nézni és meg is rendeltem a Pro- Sleek&Curl verzióját a márkának. Amikor már a másodikat cseréltettem ki, mert egyiknek sem értek össze a lapjai és használhatatlanok voltak, akkor rájöttem, hogy nekem bizony tökéletes volt ez a Shine therapy. Igaz, picit az évek alatt változtattak a kinézetén, de már itt figyel az asztalomon és remélem ő is sokáig lesz velem. :)

Upd. 2022. Január: Az én szememben az összes csillagot elvesztette. A régi -kívül is zöld színű- kiadás 9 évig velem volt jóban-rosszban, napi használattal. Sajnos az új verzió nem csak színben tér el, a teljesítménye köszönőviszonyban sincs a régivel. Azelőtt 160-170 °C-on tükörsimára vasaltam a hajam és csillogott, most pedig többször kell áthúzni a tincseken és száraz, fénytelen az eredmény. Próbálkoztam ilyen-olyan hővédőkkel, de nem hoztak eredményt. Próbaképp 3 hete megvettem a márka Air Plates hajvasalóját és már az első használattal visszakaptam az egyenes és fényes tincseimet. Egyértelműen a hajvasaló okozta a gondot, így végleg elváltak útjaink és ezt az újabb kiadást már nem tudom ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Rendesen szomorú voltam. :)

viragocskaa

2021. augusztus 27.

Már 5-6 hónapja használom és csak jókat tudok róla mondani. Akár 180 fokon is szépen ki tudom vele vasalni a hajam, pedig makacs, vastag szálú göndör fürtjeim vannak. A végeredmény tartós és nagyon szép fényes. Nem bántam meg, hogy őt választottam.😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

pviviana

2021. július 2.

Már megvan 4 éve és azóta is imádom. A hajamról tudni kell, hogy rengeteg van, (a fodrász szerint 3 embernek is elég lenne) és vastagszálú, szöszös, vagyis elég nehezen kezelhető. Előtte egy Bellissima hajvasalóm volt, azzal majdnem egy órán át vasaltam esténként, majd reggel még át kellett mennem rajta, de amint kiléptem az utcára nyoma se volt, hogy vasaltam volna.
Amúgy 190 fokon vasalom.
Ezzel viszont 20 perc alatt kész vagyok, nem kell rengetegszer átmennem egy tincsen, hogy egyenes legyen és a legjobb, hogy egyenes is marad. Párában, hidegben, melegben is egyenes marad a következő mosásig, ami úgy 1 hét kb. Amit még észrevettem, hogy selymes is tőle a hajam, nem száll mindenfelé. Csillagos ötös, remélem, még sokáig jó lesz. Igaz, mostanában csak havi egyszer vagy ennél is ritkábban vasalom, de nem szeretném lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Amúgy 190 fokon vasalom.

rivafive

2021. május 15.

Az 1000 éves jól bevállt imetecem egyik napról a másikra megadta magát, így sürgősen kellett egy másik, ezt annyira dícsérték, hogy 2 nap múlva meg is rendeltem. Nagyon megbántam! Sokszor át kell menni a hajamon, hogy egyenes legyen, de akkor sem tart sokáig, fél év után meleg maradt még úgy is, hogy 1 napja ki volt kapcsolva, 1 évesen pedig már hosszú percekig tart, mire be tudom kapcsolni... Most kereshetek újat :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Eszti12

2021. április 15.

Sokféle termékkel vasaltam/ formáztam már a hajam az évek során, de ez valami csoda! :O Vékonyszálú, melírozott hajam van, ami sajnos napi hajvasalást igényel, mivel vállalhatatlanra alszom éjszaka. :D A hajvasalókkal eddig mindig az volt a problémám, hogy a frissen mosott hajam első nap szuperül nézett ki, viszont, ha másnap is kivasaltam, akkor már lapos, zsíros, fénytelen, durva hatást keltett a hajam, a színét is roncsolta (pedig elhihetitek, hogy egy ilyen érzékeny hajat nem 220 fokon vasaltam... :( ). Emiatt áttértem egy jó ideig a hajkefékre, azokkal némileg dúsabb hatást értem el és szebb volt a hajam, de azokkal meg nem tudtam igazán tartós eredményt elérni. A húgom ezt a hajvasalót használta, és én is kipróbáltam többször. Fantasztikus! :O A legalacsonyabb hőfokon használva is szép, tartós eredményt lehet elérni vele pillanatok alatt, a hajam puha, fényes, a színét sem roncsolja, és nem lapítja le. Másnap használva sem lesz olyan a hajam, mint amit a régi hajvasalóimnál tapasztaltam. Nagyon megszerettem. :) A húgomnak viszont (az ő haja az enyém totális ellentéte, dús, vastagszálú, göndör) nem jött be, az én hajvasalóm neki viszont igen, így elcseréltük, és mindenki jól járt. :D Én eddig sem vettem meg akármit, mindig keratinos stb. hajvasalókat használtam, erről azt gondoltam, azokhoz képest biztos valami vacak. :D Hát, jó nagyot tévedtem. :D Egy szó mint száz, nekem ez 5 csillag! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

pacsalia

2021. március 7.

Semmi extra... Nekem fullra kiszárítja a hajamat, nem pedig ápolja, az tuti. Fényt egyáltalán nem ad, sőt, inkább bemattít és csontszárazzá változtatja a hajvégeket. 🥺 Pedig használok előtte hővédő spray-t.(Tresemmé keratinos)
Károsodott, festett a hajam ugyan, nem vártam csodát természetesen 15 ezer forintért, de akkor is ugyanannyira károsítja mint az előző hajvasalóm, pedig az csak egy mezei legalapabb kerámialapos valami volt...
Megint bedőltem a szuperjó véleményeknek, hihi. Pedig már kismilliószor megfogadtam hogy többet nem fogok😁😅😵

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Ftunde900111

2021. január 23.

Két éve kaptam és azóta is tökéletesen működik, sőt van az már három is. Szépen vasal 180fokon is és hullámokat is tudok vele könnyen csinálni, pedig nem vagyok egy szakembör :P Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

_shopaholic13_

2020. december 5.

Az itteni sok jó vélemény alapján vásároltam meg, mert úgy voltam vele hogy hiába húzósabb az ára, ha már hajsütőt veszek olyan legyen ami patent módon működik. Életem legjobb döntése volt ez a hajvasaló. Sok, vastag szálú hajam van, viszonylag könnyű formázni, de minden hajvasalóval töbször át kellett mennem egy tincsen hogy kisimítsa. Ezzel egyszer elég, vastagabb tincsnél max kétszer és napokig tart a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

aalexaa

2020. november 22.

Közel 10 éves Bellissima Imetec hajvasalómat cseréltem le rá. Konkrét problémám nem volt vele, csak észrevettem, hogy egyre hamarabb kunkorodik vissza a hajam, meg hát kíváncsi voltam, mit tud egy újabb gép. Külsőre nagyon szép, kompaktabb mint az Imetec, a tokja sem akkora, így lényegesen kisebb helyet foglal. Könnyen kezelhető, gyorsan felmelegszik, egy húzás elég tincsenként. Szép fényes tőle a hajam, némi hajlakkal következő hajmosásig tart az eredmény (mondjuk nem szoktam az egész hajamat kivasalni, nincs problémám azzal, hogy hullámos, viszont elöl van pár tincsem, ami nagyon vállalhatatlanul kunkorodik, azokat szoktam korrigálni vele). Elégedett vagyok, megérte az árát, remélem, hogy most újabb 10 évig nem kell új hajvasalót vennem.
Ja, és plusz pont, hogy jó helyen vannak rajta a gombok, az Imetecnél mindig megnyomtam véletlenül, ahogy forgattam, hogy hozzáférjek a hajamhoz, ennél ez nem fordul elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.