Remington

Ár:   15710 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 17565 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 17565 Ft

Hogyan működik a S8500 Remington hajvasaló? Ez a forradalmian új technológia hőre aktiválódó, kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami tükörsima, fényes hajat biztosít a hajszálak tövétől egészen a végekig.

Mi a kondicionáló technológia lényege? A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz, mindezek révén az S8500 remington hajvasaló a hajat egészségesebbé és fényesebbé teszi.

• Ez a hajvasaló hőre aktiválódó, E vitaminban gazdag marokkói argánolaj összetevőket tartalmazó vitaminos kondicionáló technológiával ellátott újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti
  • Rugalmas hajvasaló lapok
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 9 beállítási lehetőséggel: 150 – 230 C°
  • A Remington S8500 hajvasaló 15 mp-es, gyors felmelegedésű
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Körbeforgó vezeték
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hőálló táska

Ár: 17565 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

_shopaholic13_

2020. december 5.

Az itteni sok jó vélemény alapján vásároltam meg, mert úgy voltam vele hogy hiába húzósabb az ára, ha már hajsütőt veszek olyan legyen ami patent módon működik. Életem legjobb döntése volt ez a hajvasaló. Sok, vastag szálú hajam van, viszonylag könnyű formázni, de minden hajvasalóval töbször át kellett mennem egy tincsen hogy kisimítsa. Ezzel egyszer elég, vastagabb tincsnél max kétszer és napokig tart a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

aalexaa

2020. november 22.

Közel 10 éves Bellissima Imetec hajvasalómat cseréltem le rá. Konkrét problémám nem volt vele, csak észrevettem, hogy egyre hamarabb kunkorodik vissza a hajam, meg hát kíváncsi voltam, mit tud egy újabb gép. Külsőre nagyon szép, kompaktabb mint az Imetec, a tokja sem akkora, így lényegesen kisebb helyet foglal. Könnyen kezelhető, gyorsan felmelegszik, egy húzás elég tincsenként. Szép fényes tőle a hajam, némi hajlakkal következő hajmosásig tart az eredmény (mondjuk nem szoktam az egész hajamat kivasalni, nincs problémám azzal, hogy hullámos, viszont elöl van pár tincsem, ami nagyon vállalhatatlanul kunkorodik, azokat szoktam korrigálni vele). Elégedett vagyok, megérte az árát, remélem, hogy most újabb 10 évig nem kell új hajvasalót vennem.
Ja, és plusz pont, hogy jó helyen vannak rajta a gombok, az Imetecnél mindig megnyomtam véletlenül, ahogy forgattam, hogy hozzáférjek a hajamhoz, ennél ez nem fordul elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

lZsuzsi

2020. október 29.

Paromtol kaptam tavaly karacsonyra, valami nagyon tuti hajvasalot szerettem volna vegre a kb 3000forintos hajvasalom utan, ami csak 200fokon tudott vasalni.
170fokon vasalom a hajamat nagyritkan, fokepp ha megyek valahova vagy parommal vagyok es ugy van kedvem. Annyira imadom! Nagyon profi kis szerkentyu,komolyan kellett egy par hasznalat hogy rajojjek hogy kell hasznalni es allitgatni, a sima nyomogatos utan :D .
A hajam selymes, fenyes, puha, csillogo lesz a hasznalataval. A hajamra elotte mindig hovedosprayt fujok es a vegeire 1-2 pumpanyi hajolajat. A hajam kevesbe toredezik, es tovabb marad egyenes. Nagyon halas vagyok hogy Ot megkaphattam. Batran ajanlom hajukat surun vasaloknak is, volt egy idoszak amikor minden masnap szinte hajat vasaltam es nyilvan nem tett jot a hajamnak, de messze nem is artott neki annyit mint mas hajvasalok. Hasznaljatok hovedot hajatok egesz hosszara es hajolajat a vegekre, es ezzel is ovhatjatok, ha egy tanacsot adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

Brunettee

2020. szeptember 3.

Hosszú évek óta használok hajvasalót, a kicsit drágábbtól az abszolút olcsóig megvolt minden. Frufruval élek, nekem muszáj minden nap kivasalnom, ha nem akarok őrültnek kinézni. A hajam többi részére ritkán engedem csak rá. Őt teljesen véletlenül találtam, az itteni kommentek alapján. Az előző kis drágám halálát lelte (a macskáim néhányszor lelökték a polcról, és feladta a harcot), valami kellett gyorsan. Szépséges ez a hajvasaló, könnyű kezelni, 180 fokon bőven elég vele vasalni, pikk-pakk felmelegszik. Az ára szerintem elfogadható, extra csillogást nem vettem észre. A teljes hosszon elég jól tart a vasalás, de frufrumon a szentlélek se tud segíteni, azt minden nap rendbe kell tennem. Remélem, hogy még sok-sok évig a társam lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Etes

2020. szeptember 3.

Nagyon régóta megvan. Előtte sok hajvasalóm volt már, egyik sem egyenesítette ki a hajam rendesen és tartósan.
Ő gyönyörűen dolgozik. Nagyon hamar felmelegszik, könnyű hőfokot állítani rajta, csak nyomogatni kell a +/- gombokat. Én 180 fokon vasalom mindig, hamar megvagyok az egész hajam kivasalásával - anno rettentően sok hajam volt. Elég maximum kétszer végighúzni a tincsen. Az egyenesítés tartós, több napig megmarad, nekem elég volt egy héten kétszer használni (annál többször soha). Olyan közepesen vastag szálúak a hajszálaim, nem tudom ez számít-e a vasalás egyszerűségében és tartósságában. A lapok hossza és vastagsága szerintem nagyon jó, egyszerre kellő mennyiségű hajat lehet vasalni, így időt is spórol az ember.
Fényes volt a használata után a hajam, bár nem tudom, hogy ez teljesen a készülék érdeme. Maga a termék is tartós, értékálló, mint írtam, évek óta megvan és ugyanolyan eredményesen dolgozik, mint újonnan. Az is igaz, hogy vigyázok rá, nem verem, csapdosom, dobálgatom. :D
Ezt a körbeforgó vezeték tulajdonságát különösen szeretem, mert tudom mindegyik kezemmel használni és közbe forgatni a vasalót úgy, hogy a vezetéknek az ég-világon semmi baja.
Én 12.000 Ft-ért vettem anno az Euronics-ban, 100%-ig megérte, remélem, hogy sosem megy tönkre, de ha esetleg igen, biztos újraveszem. + valóban nagyon szép kívülről, nagyon tetszik ez a kékeszöld szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

pamacska6

2020. szeptember 3.

Itteni vélemények hatására vásároltam meg. Nagyon gyorsan felmelegszik a kívánt hőfokra, nem nehéz, gyorsan lehet vele végezni. Ez az argánolajos bevonat nem tudom mennyire parasztvakítás, szerintem, ha az ember lánya kivasalja a haját, az egyébként is csillogóbb. No de az egyetlen negatívum, hogy iszonyatosan büdös a hajam tőle. 180 °C-on használom, tehát nem égetem 230-on, de annyira büdös égett szaga van egész nap, hogy borzasztó :( Direkt nem használok előtte semmit, hogy ne az legyen, hogy az a termék ég a hajszálakra és azt érzem hajvasaláskor. Nincs ötletem, hogy miért van ez... Valaki?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Gica81

2020. július 18.

Sokáig keresgéltem az igazán tökéletes hajvasalót, mire erre esett a választásom.
Nagyon örülök, hogy ezt választottam, mert nagyon tetszik. Gyorsan végzek a hajammal ami finom, illatos és puha lesz vasalás után. A hatása következő hajmosásig tart.
Nálam sercegés nem jelentkezett eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Nálam sercegés nem jelentkezett eddig.

EmmaHeather

2020. június 16.

Hűha!
Csodatermék!
Közös történetünk úgy kezdődött, hogy a hűn imádott Bellissima Imetec hajsimítóm egyszer csak felmondta a szolgálatot sok év után és új hajvasaló megvételére adtam a fejem...félve.
De olvasva a sok pozitív kommentet, emellett a hajsimító mellett döntöttem. És milyen jól tettem! Nem tudom, hogy ez az argánolajas dolog csak legenda-e...
DE! A hajam nagyon-nagyon puha lett a használata után, olyan "fodrásszékből felkelős". Pihe-puha, sima, könnyed, gubancmentes. Talán még fényesebb is tényleg. És nagyon hamar végeztem. A simaság tartósságáról nyilatkozni még nem tudok, ebben a percben készítettem a frizurát és eddig hiperszuper!!😊
Én sercegést nem tapasztaltam, a hajamat sem tépte.
Már semmi kétség, hogy ezentúl csak ezt a hajvasalót veszem újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Hűha!
Csodatermék!
Én sercegést nem tapasztaltam, a hajamat sem tépte.
Már semmi kétség, hogy ezentúl csak ezt a hajvasalót veszem újra!

Lettike77

2020. január 28.

Szeptemberben cseréltem le a régi remington hajvasalómat erre a termékre. Dús, hullámos nehezen kezelhető hajam van, viszont hajmosás után elég egyszer kivasalnom a hajamat, és következő hajmosásig szép marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

blondiebunny

2020. január 2.

Már lassan harmadik évét tapossa nálam, és még mindig hibátlanul működik, gyönyörű tükörsima hajat készít, nem mellesleg pedig maga a készülék is csodaszép!:) Ráadásul nem is drága, Notinón vettem 12k-ért. Ha egyszer tönkremegy, vagy elhasználódik, akkor újból ilyet fogok majd venni (ha még gyártják akkor) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.