Remington

Ár:   15710 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 17565 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 17565 Ft

Hogyan működik a S8500 Remington hajvasaló? Ez a forradalmian új technológia hőre aktiválódó, kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami tükörsima, fényes hajat biztosít a hajszálak tövétől egészen a végekig.

Mi a kondicionáló technológia lényege? A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz, mindezek révén az S8500 remington hajvasaló a hajat egészségesebbé és fényesebbé teszi.

• Ez a hajvasaló hőre aktiválódó, E vitaminban gazdag marokkói argánolaj összetevőket tartalmazó vitaminos kondicionáló technológiával ellátott újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti
  • Rugalmas hajvasaló lapok
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 9 beállítási lehetőséggel: 150 – 230 C°
  • A Remington S8500 hajvasaló 15 mp-es, gyors felmelegedésű
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Körbeforgó vezeték
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hőálló táska

Ár: 17565 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 8000 , Eladó: kanosmano
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom is
Scara

2019. június 15.

A legjobb hajvasaló a világon! Fényes, puha és szögegyenes hajat tudok vele csinálni, de göndöríteni is lehet vele a hajat. 9 évet töltöttünk együtt. Együtt voltunk jóban-rosszban, költözéskor-utazáskor, de a múlthéten azt mondta, hogy most már szeretne nyugdíjba menni, mert megszolgálta az árát. Úgyhogy pár napig zizegett, nem nagyon akart bekapcsolni, végül pedig füstölt egyet és úgy maradt.
Rendesen szomorú voltam. :)
Gondoltam itt az ideje akkor egy új után nézni és meg is rendeltem a Pro- Sleek&Curl verzióját a márkának. Amikor már a másodikat cseréltettem ki, mert egyiknek sem értek össze a lapjai és használhatatlanok voltak, akkor rájöttem, hogy nekem bizony tökéletes volt ez a Shine therapy. Igaz, picit az évek alatt változtattak a kinézetén, de már itt figyel az asztalomon és remélem ő is sokáig lesz velem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Rendesen szomorú voltam. :)

Bei

2019. június 11.

A legtöbb vélemény pozitív,és volt néhány negatív értékelés,és bíztam benne,hogy a sok pozitív vélemény mellett elfér egy-két negatív vélemény.Sajnos teljesen igazuk volt akik negatív kommentet írtak a termékhez.Imádom a márkát eddig sosem csalódtam,de ez hatalmas csalódás.Tényleg kitépi a hajszálakat.Teljesen mindegy hogy 185 vagy 190 fokon vasalom a hajam,a hajam megégeti a kezem,olyan forró a hajam mintha minimum 230 fokos lenne a hajvasaló.Nem tudom,hogy csak ez a típus sikerült rosszra,vagy az új típusú Remingtonok minősége lett rosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

csilluska85

2019. május 21.

A legjobb hajvasaló amivel találkoztam,gyorsan szépen teszi a dolgát.Alacsonyabb hő fokon is kiválóan símít:))))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Sziporka88

2019. február 26.

Nem olyan régen vettem, mert idejét éreztem lecserélni a 11 éves hajvasalóm. 🙂 Olvasva a korábbi hozzászólásokat féltem kicsit, hogy tépi majd a hajam, de szerencsére eddig maximálisan elégedett vagyok. Nagyon szép egyenes lesz a hajam és egész nap tart, nem hullamosodik be sehol. Szép fényű a hajam, bár szerintem az a festés miatt, de így szög egyenesen jobban érvényesül. 5*! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

ilovex

2019. január 10.

Meg van már egy ideje, imádom. Hamar felmelegszik, szépen vasal, tartós is az egyenesség amit nyújt. A kis tároló zsákocska tök hasznos, hogy ne sérüljön a hajvasaló "feje". Én 170 fokon szoktam használni, és abszolút meg vagyok vele elégedve. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

tkrisztina88

2018. november 30.

Nagyon szeretem,tetszik a szép,csajos külső,gyorsan és könnyen lehet vele dolgozni,és ami a legfontosabb,amióta használom fényesebb a hajam és nem törik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

DiaM

2018. november 24.

Szépen lehet vele dolgozni, fényes lesz a hajam a végén. Szeretem a Remington cuccokat, mindig is ezt vettem, mert tartósak, de ennél a modellnél a lapok végénél a résbe rendszeresen beakad a hajam, és elszakad/kiszakad több szál. Valamint a kábele olyan merev, hogy szörnyű, mindent lever ami a közlében van. Ezekért levonok egy csillagot. Valahogy a régebbi modellek minőségibben voltak megcsinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Futureline

2018. október 15.

Eloszor is leszogeznem hogy a Remington hajvasalok a legrosszabbak es a leggagyibbak. Az uzleti eletben nyilvan sikeresebb a ceg mint az eloallitott termekek hasznavehetosegeben. Ez a Magyarorszagon lassan egyeduralkodova valo de minosegben siralmas gyarto lassan ellepi az uzletek polcait. Mindenhol Remington. En visszavittem ezt a hajvasalot is, es nem veszek tobb Remingtont. Tulmeretezett, nehez, 200 C°-on vasaltam a hajam es olyan volt a hatasa mintha 230 C° tettem volna. Tulmelegszik. Eros nyomast kell kifejtenem hogy a lapjai osszezarodjanak(ennek legalabb osszeernek es nem marad res kozottuk ellentetben sok mas Remingtonnal). Es ez a mese :) A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz. Akit ezzel el lehet altatni, annak tovabbi szep almokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

biju94

2018. július 21.

Már egy ideje leakartam cserélni a" régi" (3 éves) hajvasalómat, (ami szintén egy Remingtonos termék). Sosem tudtam eldönteni, hogy a vasalóval vagy a hajammal van baj. Hálisten' elég dús és sok hajam van, úgyhogy sose maradt meg benne az egyenesség,minimális pára\ izzadság és konkrétan adtam a sz*rnak egy pofont. Most ajándékba kaptam ezt a hajvasalót és most kaptam meg először azt az élményt, amire mindig vágytam.Szép, egyenes lett tőle a hajam. Könnyen és szépen dolgozik abszolút nem kínlódok vele mint az elődeivel.A hajvasalás időtartama is rendkívül lecsökkent ami nem utolsó szempont. Nagyon remélem, hogy ez a későbbiekben is így fog maradni és minden hajvasalás után olyan lesz a hajam, mintha fodrász csinálta volna ! : ))
Azt az egyet én is sérelmezem,hogy ehelyett a kis fehér tasak helyett kaphatott volna egy normális valamirevaló táskát, mint pl. a keratin therapy, de ennyi baj legyen , eddig a termék funkcionálisan, és esztétikailag is 5*

UPDATE: -1* mivel az tény, hogy könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni , de egyáltalán nem tartós az egyenesség ... és én is,hiányolom azt a bizonyos SHINE hatást amit ígér...Nem vonok le tőle több csillagot mert az, hogy nem tartós az egyenesség lehet, hogy a hajam hibája is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

cleo8

2018. április 8.

Karácsonyra kaptam a terméket, előtte is remington volt kb. 6 èvig, mely egyébként nem ment tönkre, de màr szerettem volna egy profibbat.
Nagyon tetszik hogy kellemes illatú lesz a hajam, nem ègeti meg. Még tart a kondícionáló hatása, remélem fog is egy ideig.
Nem töri meg a hajam.
Hamar melegszik, és csodás loknikat is tudok vele készíteni. :)
Negatív: Picit rövid a kábele szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Nem töri meg a hajam.
Hamar melegszik, és csodás loknikat is tudok vele készíteni. :)
Negatív: Picit rövid a kábele szerintem.