Remington

Ár:   15710 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 17565 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 17565 Ft

Hogyan működik a S8500 Remington hajvasaló? Ez a forradalmian új technológia hőre aktiválódó, kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami tükörsima, fényes hajat biztosít a hajszálak tövétől egészen a végekig.

Mi a kondicionáló technológia lényege? A hő hatására aktiválódó kondicionáló E vitaminban gazdag marokkói argánolaj hidratáló összetevőket tartalmaz, mindezek révén az S8500 remington hajvasaló a hajat egészségesebbé és fényesebbé teszi.

• Ez a hajvasaló hőre aktiválódó, E vitaminban gazdag marokkói argánolaj összetevőket tartalmazó vitaminos kondicionáló technológiával ellátott újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti
  • Rugalmas hajvasaló lapok
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 9 beállítási lehetőséggel: 150 – 230 C°
  • A Remington S8500 hajvasaló 15 mp-es, gyors felmelegedésű
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Körbeforgó vezeték
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hőálló táska

Ár: 17565 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Lettike77

2020. január 28.

Szeptemberben cseréltem le a régi remington hajvasalómat erre a termékre. Dús, hullámos nehezen kezelhető hajam van, viszont hajmosás után elég egyszer kivasalnom a hajamat, és következő hajmosásig szép marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

blondiebunny

2020. január 2.

Már lassan harmadik évét tapossa nálam, és még mindig hibátlanul működik, gyönyörű tükörsima hajat készít, nem mellesleg pedig maga a készülék is csodaszép!:) Ráadásul nem is drága, Notinón vettem 12k-ért. Ha egyszer tönkremegy, vagy elhasználódik, akkor újból ilyet fogok majd venni (ha még gyártják akkor) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

sayapark01

2019. december 21.

Annyi szuper és pozitív kritikát olvastam róla, hogy erre esett a választásom pár éve. Szépen egyenesít, nem húzza a hajat, de semmi egyebet nem tapasztaltam. Negatívum, hogy két év után észrevettem, hogy a felmelegedési idő 3-5 percre tolódott, hihetetlenül füstölt és mindig égett szagot hagyott maga után. Kontakt hibás lett, most pedig dobhatom ki. Kicsit csalódtam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

ziza27

2019. december 13.

Kb. fél éve használom, a még jól működő, de már vagy 10 éves hajvasalómat cseréltem le erre. Pozitívum, hogy gyorsan felmelegszik és nagyon szép fényes és puha lesz a hajam hajvasalás után. Ami negatívum viszont, hogy szerintem nehéz maga a készülék és sokszor becsíp egy-egy hajszálat... @leyorens kommentjére válaszolva pedig nekem is "zizegett" az elején (értsd kb. 1 hónapig), de azóta megszűnt ez a hang. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

leyorens

2019. december 3.

Pár hete vettem és én is nagyon szeretem, csodásan teszi a dolgát. Göndöríteni is nagyon könnyű vele és tartós marad az eredmény. Egyetlen pici "problémám" van vele, hogy van egy nagyon halk "sercegő" vagy "zizegő" hangja és nem tudom, hogy ez normális-e. Esetleg más is tapasztalt ilyet?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Scara

2019. június 15.

A legjobb hajvasaló a világon! Fényes, puha és szögegyenes hajat tudok vele csinálni, de göndöríteni is lehet vele a hajat. 9 évet töltöttünk együtt. Együtt voltunk jóban-rosszban, költözéskor-utazáskor, de a múlthéten azt mondta, hogy most már szeretne nyugdíjba menni, mert megszolgálta az árát. Úgyhogy pár napig zizegett, nem nagyon akart bekapcsolni, végül pedig füstölt egyet és úgy maradt.
Rendesen szomorú voltam. :)
Gondoltam itt az ideje akkor egy új után nézni és meg is rendeltem a Pro- Sleek&Curl verzióját a márkának. Amikor már a másodikat cseréltettem ki, mert egyiknek sem értek össze a lapjai és használhatatlanok voltak, akkor rájöttem, hogy nekem bizony tökéletes volt ez a Shine therapy. Igaz, picit az évek alatt változtattak a kinézetén, de már itt figyel az asztalomon és remélem ő is sokáig lesz velem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Rendesen szomorú voltam. :)

Bei

2019. június 11.

A legtöbb vélemény pozitív,és volt néhány negatív értékelés,és bíztam benne,hogy a sok pozitív vélemény mellett elfér egy-két negatív vélemény.Sajnos teljesen igazuk volt akik negatív kommentet írtak a termékhez.Imádom a márkát eddig sosem csalódtam,de ez hatalmas csalódás.Tényleg kitépi a hajszálakat.Teljesen mindegy hogy 185 vagy 190 fokon vasalom a hajam,a hajam megégeti a kezem,olyan forró a hajam mintha minimum 230 fokos lenne a hajvasaló.Nem tudom,hogy csak ez a típus sikerült rosszra,vagy az új típusú Remingtonok minősége lett rosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

csilluska85

2019. május 21.

A legjobb hajvasaló amivel találkoztam,gyorsan szépen teszi a dolgát.Alacsonyabb hő fokon is kiválóan símít:))))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Sziporka88

2019. február 26.

Nem olyan régen vettem, mert idejét éreztem lecserélni a 11 éves hajvasalóm. 🙂 Olvasva a korábbi hozzászólásokat féltem kicsit, hogy tépi majd a hajam, de szerencsére eddig maximálisan elégedett vagyok. Nagyon szép egyenes lesz a hajam és egész nap tart, nem hullamosodik be sehol. Szép fényű a hajam, bár szerintem az a festés miatt, de így szög egyenesen jobban érvényesül. 5*! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

ilovex

2019. január 10.

Meg van már egy ideje, imádom. Hamar felmelegszik, szépen vasal, tartós is az egyenesség amit nyújt. A kis tároló zsákocska tök hasznos, hogy ne sérüljön a hajvasaló "feje". Én 170 fokon szoktam használni, és abszolút meg vagyok vele elégedve. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.