Remington

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2013. június 19.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Remington Frizz therapy a hajnak.

Hogyan működik az S8510 Remington hajvasaló begöndörödését gátló technológiája?

Ez a forradalmian új hőre aktiválódó, a haj begöndörödését gátló mikro kondicionáló technológiával ellátott, új generációs Remington kerámia hajvasaló lapok alkalmazását jelenti. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztják, ami bársonyos, tökéletesen sima hajat biztosít akár egész napra is. Lényege, hogy a Remington S8510 hajvasaló begöndörödést gátló mikro kondicionáló technológiája megakadályozza, hogy ha újra nedvesség éri a hajszálakat, azok begöndörödjenek a párás környezet miatt.

Mik a technológia előnyei?

Független kutatóintézetekben végzett tesztek alapján a Remington legújabb technológiája 15 órán keresztül tartó simaságot biztosít.

• Ez a forradalmian új Remington hajvasaló hőre aktiválódó, a haj begöndörödését gátló mikro kondicionáló technológiával ellátott újgenerációs kerámia lapok alkalmazását jelenti
  • Rugalmas hajvasaló lapok
  • Digitális hőmérsékletszabályozás LCD kijelzővel, 9 különböző beállítási lehetőséggel: 150 – 230 C°
  • 15 mp-es, gyors felmelegedés
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • A Remington S8510 hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra működés után.
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet a véletlenül elállítódjon
  • Biztonsági retesz
  • Körbeforgó vezeték
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Hőálló táska

eszti0914

2016. május 4.

Én mindig is Remington hajformázókat használtam,egyszerűen imádom ezt a márkát.Nagyon jó hajvasalókat volt szerencsém használni.De ez a kedvencem.Nagyon nagyon bevált a hajamra ez a hajvasaló. Tudom hogy 15000 Ft nem kevés pénz,de ezért a csodáért feltétlenül megérte,ennyi pénzt kiadni.Tudni kell hogy az én hajam rettentően makacs.Valójában dús,de ez nem mutatkozik meg szépen alapjáraton ha az eredeti formájában van a hajam,ugyanis a legjobb szó amivel jellemezni tudnám a hajam....semmilyen..Mármint össze-vissza áll,és nem a szexi,tengerparti frizura értelemben,lassan nő és kezelhetetlen,de ez a hajvasaló,csodákat tesz vele,gyönyörűen egyenesíti a hajam és hosszantartó a hatása,kibírja a hajam egyenesen egy napig ez 1000% valakinél tovább is.És a hab a tortán hogy puha lesz használata után a hajam.Kifejezetten tetszett a színe is és az hogy állítható a sok hőmérséklet rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

Anittta

2016. január 5.

Az előző hajvasalóm egy szintén Remington volt, a népszerű sleek&curl. Szerettem azt is, de 2-3 év után tönkrement teljesen, így úgy gondoltam, hogy valami újat szeretnék kipróbálni. Sokáig vacilláltam, hogy melyik Remington terméket vegyem meg, végül erre esett a választásom. Ma kaptam meg, egyből neki álltam kisimítani a hajam:D Nagyon elégedett vagyok vele! Az én rengeteg vastagszálú, nagyon hullámos hajamat szögegyenesre simította, nagyon szépen siklik a hajon. Göndöríteni is egy álom vele! Mindemellett nagyon szép is, tényleg öröm nézegetni :D

update - sajnos valamiért úgy érzem, hogy már nem annyira szeretem ezt a hajvasalót.. olyan mintha már nem úgy vasalná ki a hajam ahogy az elején. Nagyon hamar behullámosodik a hajam utána. -2 csillag sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

creammania92

2015. december 8.

Sziasztok!

Az itteni vélemények hatására vásároltam meg ma ezt a hajvasalót, most tettem próbára hajmosás után.
Sajnos a Remington S1051 Sleek & Curl hajvasalóm után csalódás ez a készülék.
A hajam félhosszú, vékonyszálú, hullámos. A Remington S1051-es hajvasalóval nagyon szép fényes hajat lehetett elérni, és keskeny lapjai miatt könnyen lehetett vele dolgozni. Ezzel szemben a Frizz Therapy hajvasaló sokkal hosszabb, szélesebb, és nehezebb vele kivasalni a hajam. Egyáltalán nem ad szép fényt a hajamnak, és a hajam durva tapintású. (Nem tudom, hogy a Taft hővédő spray miatt van-e, amit hajszárítás előtt ráfújtam, mert eddig nem használtam hővédőt.) 150 fokon vasaltam a korábbival, ezzel 160 fokon tapasztaltam, hogy jobban vasal.
1x nem elég áthúzni a hajon, legalább 3x-4x kellett, hogy egyenesítse.

Update: Már 2. napja egyenes a hajam (nem szögegyenes, de még tartja magát)

Update2: Pára hatására ugyanúgy begöndörödik a hajam, mint más hajvasalótól. Egy átlagos hajvasalónak mondanám, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Sziasztok!

Sajnos a Remington S1051 Sleek & Curl hajvasalóm után csalódás ez a készülék.
1x nem elég áthúzni a hajon, legalább 3x-4x kellett, hogy egyenesítse.

Update: Már 2. napja egyenes a hajam (nem szögegyenes, de még tartja magát)

AngyalRoka

2015. november 10.

Egyszerűen szuper!
Még csak egy hete jutott hozzám, de mérföldekkel jobb mint az előző vasalóim. Többnyire semmi nem bírt el a hajammal... na most megvan a megoldás! Ezzel a szerkezettel elég egyszer áthúznom egy tincset és egyenes. Nincs százszor húzgálás, szétégetés. Nálam még erős, párás, ködös és szitáló időjárásban is tökéletesen sima maradt!!! :)
Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Egyszerűen szuper!
Mindenképpen csak ajánlani tudom!

eszteRTM

2015. augusztus 2.

A legjobb hajvasalóm ami eddig volt !!! Napokig tükörsima haj, még a hajgumi sem töri meg ! :) remek !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

adelerdelyi

2015. július 29.

Pár hete találtam rá a Media Marktban erre a kis csodára! Imádom!!! Eddig ez az első hajvasalóm, amivel maximálisan elégedett vagyok! Napi szinten vasalom a hajam, szóval fontos szempont volt, hogy kíméletes legyen, ne roncsoljon nagyon... amikor megláttam Őt, tudtam, hogy megvan az igazi! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

blackcat00616

2015. július 1.

Sziasztok :)

Ha hajvasaló, akkor Remington, nem is vitás :) 1x volt más hajvasalóm, vissza is vittem, mert közelébe se ért ahhoz, amit ez a hajvasaló tud nyújtani. Na nem a Remingtontól vagyok, de tényleg a legjobb :)
Viszont eddig ezzel az 1 típussal bajban vagyok. A nevében is benne van Therapy, egészségesebb haj, mert kevesebb nedvességet párologtat el a hajból, mint a többi hajvasaló, viszont hamarabb is göndörödik vissza, ezért 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Sziasztok :)

Szimica

2015. április 28.

Úristen a legjobb döntésem <3
Párás időben is tényleg meglepően jól teljesít...egy álom...sírok, annyira jó..
Göndöríteni, egyenesíteni mesterien lehet vele, csodás mindkét esetben az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Úristen a legjobb döntésem <3
Párás időben is tényleg meglepően jól teljesít...egy álom...sírok, annyira jó..

claudia.nyilas

2015. január 4.

Eddigi legjobb hajvasalóm! Valahogy ezzel még a hajvasalási idő is lerövidült. És tényleg ellenáll a haj a víznek, párának, anélkül, hogy elkezdjen a haj szöszösödni és pár perc elteltével mikrofon fej legyen az ember fején...És tetszik a külseje is. Hajmosástól hajmosásig kitart a haj simasága, egyenessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Szaffika

2014. december 27.

Egyik kedvenc márkám a Remington. Megtetszett a külseje és amit igért, az is szimpatikusnak tűnt. Nekem göndör hajam van és úgy tűnik, hogy tényleg ritkábban kell vasalnom. Én szeretem, hogy hosszú lapjai vannak, nincs vele gondom. Nekem annyira nem forrósodnak át a lapok, én a vasaló legelejénél szoktam megfogni, alul és felül összefogom, valamint a legvégénél. Mondjuk én max 180 fokon vasalok, annál forróbban már nem merek, egyszer olvastam, hogy annál több már elég roncsolja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.