Remington

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2016. november 1.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Keratin professzionális védelmi technológia lényege: a Remington S8590 hajvasaló lapjaira mikro kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs keratinos bevonatot visznek fel. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami egészséges és bársonyos hajat eredményez. A Remington keratinos hajvasaló a simító lapba beépített hővédő szenzor segítségével folyamatos visszajelzést kap a haj nedvességtartalmáról, a hajvasaló így szabályozza az optimális hőfokot. A Remington Keratin Therapy Pro hajvasaló így 57% -kal több védelmet nyújt a haj károsodásával és töredezésével szemben.

• 57% -kal több védelem a haj károsodásával és töredezésével szemben
  • Keratin védelmi technológia: újgenerációs kerámia bevonatú Remington hajvasaló lapok keratinos mikro kondicionálással, exkluzív hővédő szenzorral. Keratinos hajvasalás!
  • Hővédő szenzor ki-, bekapcsolás; jelző LED
  • Digitális kijelzés, 5 beállítási lehetőség: 160°C - 230°C
  • 15 mp-es felmelegedés – ez a Remington hajvasaló pityeg, ha elérte a megfelelő hőfokot
  • 110mm hosszúságú, rugalmas kerámia, és keratin kondicionáló hajvasaló lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Biztonsági retesz
  • Ez a Remington hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra működés után.
  • Elegáns hőálló táska
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték

Az újgenerációs kerámia bevonatnak köszönhetően, ez a Remington hajvasaló kétszer kíméletesebb és háromszor kopásállóbb -összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonatos hajkisimítókkal. A simább hajvasaló lapok, és a keratin terápia által a hajvasalás kevésbé károsítja a hajat.

pinkcat

2019. február 28.

Nem rég kaptam ajándékba. Már régóta ácsingóztam utána, szóval nagyon örültem neki, nem csalódtam benne. Azt a szintet hozza, amire számítottam. Igényes és stílusos a kialakítása, a hozzá tartozó táska is nagyon praktikus. A régebbi hajvasalóm tépte a hajam, ezzel nem volt ilyen problémám. Vasalás után extra fényes lesz a hajam és mintha a tartása is jobb lenne. A hatása hajmosástól hajmosásig tart, sosem hullámosodik be a hajam, mint a régi hajvasaló használata után. Göndörítésre is teljesen alkalmas, egy szóval szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

Regi84

2018. december 31.

A legjobb hajvasló. Több éve minden nap használom. Gyorsan lehet vele dolgozni, kevésbé roncsonlja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Cseniko

2018. december 27.

Két éve használom ezt a hajvasalót, a tizen egy-két éves -szintén Remington - hajvasalómat cseréltem erre a termékre. A régi hajvasaló hibátlanul üzemel, csak a lapok kopása miatt féltem az extra roncsolódástól, így esett rá a választásom.

Első ránézésre egy kis ékszer, csodálatos a védő táskája is, de közelebről szemügyre véve ez már bizonyosan nem lesz olyan tartós mint a régi Remingtonom. Pl szembeötlő a réginek hosszú, jó minőségű, szintén körbeforgó kábele, puha vastag fekete borításban, míg az új egy jóval rövidebb, vékonyabb, gyűrődő kábellel bír.

Nekem a loknik szebben megmaradnak vele, de ÁTFORRÓSODIK!!!! Amit kritikàn alulinak tartok egy ilyen termék esetében! Másfél év után kezdte ezt művelni velem, kín behullámosítani vele a hajam, pedig nekem nincs sok!

Egyenesre vasalás rendben van, nem használom a hőszabályozó opciót, mert szimplán a legalacsonyabb hőfokot használom.

Sajnos nekem is előfordul, hogy becsíp egy-egy hajszálat.

Közepesre tudom csak pontozni. Véleményem szerint, aki egy régi, gyengébb minőségű gépről vált erre az kezdetben nagyon elégedett lesz (kivéve ha sokat hullámosít, mert idővel jön az átforrósodás), aki viszont régebbi közép vagy felső kategóriás Remingtont cserél erre, az hozzám hasonlóan csalódott lesz. 😥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Sajnos nekem is előfordul, hogy becsíp egy-egy hajszálat.

ZLucaa

2018. november 27.

2 éve kaptam karácsonyra, és az előző hajvasalómhoz képest luxus terméknek számított nálam. :D Igazából semmi extra, egy átlagos hajvasló. Fél évig kb. miután megkaptam mindig használtam a hővédő szenzort, és nagyon is szerettem, mert nem roncsolódott annyit a hajam, mint a régi hajvasalómmal. De sajnos utána időhiány miatt ez nem volt megvalósítható, de szeretnék rá visszaszokni. Szeretem, szépen vasal, puha lesz a hajam, kívülről nagyon szép, gyorsan felmelegszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Drazsi

2018. november 7.

A kb 12 éves Babyliss hajvasalómat cseréltem le erre a Remingtonra. Hosszas keresgélés után döntöttem mellette. Nagyon jó választás volt! Szuper gyorsan melegszik és ha eléri a kiválasztott hőfokot csipog. Csak úgy siklik a hajamon 🙂 egyáltalàn nem tépi, egy hajszál se hullik ki vasalás alatt. Tartós az eredmény! Hamar kiegyenesít, nem kell többször àtmenni egy tincsen, mèg alacsonyabb hőmérsékleten sem.
A táskának is örültem, amit mellé kaptam ezzel sokkal könnyebb tárolni, nem kell bajlódni a kábellel. Kinézetre is nagyon szép hajvasaló, igazi kis luxusgépnek néz ki a kialakításának köszönhetően. Akciós áron vettem, így mèg inkább megéri. Èn csak ajánlani tudom, nagyon megszerettem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

picitina

2018. október 24.

Ultra nagy csalódás nekem ez a hajvasaló! 10 éven át hűségesen szolgált egy másik remington hajvasaló (S1031), soha semmi baja nem volt a hajamnak, mindig szögegyenesre sikerült kivasalnom, és napokig megmaradt ez az egyenesség benne...de ez a régihez képest egy botrány!

Pozitívum:
1, külsőre különleges és szép
2, a tartozék táskát is nagyon szépnek látom
3, gyorsan felmelegszik

Negatívum:
1, Mi a francnak kellett bele az a megszakítás? Nem bírom egyenesre vasalni miatta a hajvégeket! (Frufrum van, botrány mennyire nem lehet vele egyenesre vasalni!!)
2, Sokkal jobban koszolódik, és a hajam is néha beleakad a lapban lévő megszakításba.
3, Kívül is felforrósodik a lapoknál. Nem tudom kinek kényelmes a legvégén fogni és úgy csukdosni, nekem pici a kezem, úgy kényelmes ha egy kicsit feljebb fogom.
4, Vastag. Tudom, hogy más márkáknál is fel szokott merülni ez a probléma, de itt nem értem, hogy ha évekkel ezelőtt meg tudták oldani a vékonyabb kialakítást, amivel az apróbb hajakat is elérni (nálam ugyebár a frufru), akkor ennél miért nem lehetett valami felhasználó barátibb kialakítást megvalósítani.
5, Állítólag kevésbé töredezi a hajvégeket...állítólag...:D A fésűjével együtt használom, és mióta megvan, egyáltalán nem lett kevésbé töredezett a hajvégem, pedig régen napi szinten használtam hajvasalót, ezt meg csak minden 3.napon vagy egyáltalán nem veszem elő! (Arról ne is beszéljünk, hogy a fésűje is egy rakás szar, tépi a hajat és 1x leesett a mosógépről (ami nem egy hatalmas és magas dolog), rögtön leesett róla a nyele...)

Senkinek sem ajánlom! Akinek meg rövid haja van, vagy sok a baba haja, ne adj isten frufrus, az főleg ne ezt a hajvasalót vegye meg!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Pozitívum:
1, külsőre különleges és szép
2, a tartozék táskát is nagyon szépnek látom
3, gyorsan felmelegszik

Negatívum:

kismaki

2018. június 26.

Évek óta megvan a hajvasaló, minimális kopás érzékelhető a belső felületen, de még így is bőven jó. Puhává teszi a hajam a mai napig, nagyon szeretem hogy gyorsan felmelegszik, csipog ha készen áll és automatikusan kikapcsol (sajnos néha elfelejtem kihúzni, de szerencsére még nem égettem le a lakást) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Amanda90

2018. május 25.

Vagy 10-13 éves remingtonról váltottam erre. Jobban vasal, tény és való, viszont nekem nem akkora durranás mint vártam. Mindenki, mindenhol ezt ajánlotta, ezért is választottam ezt. Viszont a barátom Pearl kiadásával sokkal jobban szeretem vasalni a derékig érő dús hosszú hajamat. :( Ennél nem szeretem, hogy középen van egy csík/megszakítás a simítólapon és nem is vasal olyan szépen. :( A hajam ugyanúgy törik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

nsofie

2018. március 29.

Egy időben minden áron egyeneset szerettem volna csinálni göndör hajamból, ebben ez a kis csoda lett a társam. Igényes kialakítású, gyorsan melegszik, és tökéletesen ki tudtam vasalni a makacsabb tincseket is. Kb. 3-4 éve van meg, még soha nem volt vele probléma. Maximálisan megéri a pénzét, könnyen szállítható, és hullámokat is szépen lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Fancs016

2018. március 25.

Én is a régi remington hajvasalómat cseréltem erre.
Csak jót tudnék írni róla. Hamar felmelegszik , pillanatok alatt szep egyenes hajat tudok varázsolni vele.Hajvasalas utan szep fenyes lesz tőle a hajam és napokig tart az egyenesség. Szóval nálam 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Én is a régi remington hajvasalómat cseréltem erre.