Remington

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2016. november 1.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Keratin professzionális védelmi technológia lényege: a Remington S8590 hajvasaló lapjaira mikro kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs keratinos bevonatot visznek fel. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami egészséges és bársonyos hajat eredményez. A Remington keratinos hajvasaló a simító lapba beépített hővédő szenzor segítségével folyamatos visszajelzést kap a haj nedvességtartalmáról, a hajvasaló így szabályozza az optimális hőfokot. A Remington Keratin Therapy Pro hajvasaló így 57% -kal több védelmet nyújt a haj károsodásával és töredezésével szemben.

• 57% -kal több védelem a haj károsodásával és töredezésével szemben
  • Keratin védelmi technológia: újgenerációs kerámia bevonatú Remington hajvasaló lapok keratinos mikro kondicionálással, exkluzív hővédő szenzorral. Keratinos hajvasalás!
  • Hővédő szenzor ki-, bekapcsolás; jelző LED
  • Digitális kijelzés, 5 beállítási lehetőség: 160°C - 230°C
  • 15 mp-es felmelegedés – ez a Remington hajvasaló pityeg, ha elérte a megfelelő hőfokot
  • 110mm hosszúságú, rugalmas kerámia, és keratin kondicionáló hajvasaló lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Biztonsági retesz
  • Ez a Remington hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra működés után.
  • Elegáns hőálló táska
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték

Az újgenerációs kerámia bevonatnak köszönhetően, ez a Remington hajvasaló kétszer kíméletesebb és háromszor kopásállóbb -összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonatos hajkisimítókkal. A simább hajvasaló lapok, és a keratin terápia által a hajvasalás kevésbé károsítja a hajat.

AngyalRoka

2020. január 2.

Pár éve kaptam ezt a terméket karácsonyra. Az előző remingtonomhoz képest egy csoda volt. Gyorsan egyenesített, Nem kellett 230fokon megsütni az amúgyis száraz tincseimet. Nagyon jó kis vasaló volt eddig.
Azért kap csupán 4 csillagot, mert mostanra lejárt az ideje sajnos. Az előző remingtonomhoz képest sokkal kevesebb ideig húzta szegény. Már nem vasal olyan szépen. Nem tudom, hogy a bevonat kopott-e meg, vagy mi történhetett, de ez a tény. A legmagasabb hőfokhoz kell nyúljak, ha egyenes hajat akarok mosás után, és kezd a hajam olyan állapotba kerülni, amit sosem szerettem volna megvárni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Vivus94

2019. július 25.

4 éve használom rendszeresen, heti több alkalommal. Szeretem, mert alacsony hőmérsékleten is gyorsan egyenessé varázsolja az én vastagszálú makacs hajamat is. Szép simává, fényessé teszi de nem száll tőle. Sajnos az én hajamon nem tartós az eredmény (de az én hajamon semmi sem tartós), ezért a sűrű használata mellett hazudnék ha azt mondanám nem töri a hajvégeket. Viszont szerintem minden ilyen típusú hőformázás ezt csinálja, ez legalább csak minimálisan roncsol (persze hővédő használatával!). Engem a belső csík nem zavar, nem tépi a hajam, kezd kopni a felülete de épphogy (ami 4 év után szerintem teljesen rendben van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

tanacsnikol

2019. július 11.

Csak pozitívat tudok írni! Ez egy csoda! A hófehér agyon szőkitett hajammal csodát tett. Sima,piha, csillogó a hajam. Mintha fodrásztól jöttem volna.hamar melegszik fel. Én 160 fokon használom és szuperül teszi a dolgát. Másnap is még tart a hatás..nagyon ajanlom. Auchanba 12 990 ért vettem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

farkasrena

2019. július 2.

Szépen vasal és göndörít is. Nem töri a hajamat. Gyors felmelegedés, könnyű használat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

pinkcat

2019. február 28.

Nem rég kaptam ajándékba. Már régóta ácsingóztam utána, szóval nagyon örültem neki, nem csalódtam benne. Azt a szintet hozza, amire számítottam. Igényes és stílusos a kialakítása, a hozzá tartozó táska is nagyon praktikus. A régebbi hajvasalóm tépte a hajam, ezzel nem volt ilyen problémám. Vasalás után extra fényes lesz a hajam és mintha a tartása is jobb lenne. A hatása hajmosástól hajmosásig tart, sosem hullámosodik be a hajam, mint a régi hajvasaló használata után. Göndörítésre is teljesen alkalmas, egy szóval szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Regi84

2018. december 31.

A legjobb hajvasló. Több éve minden nap használom. Gyorsan lehet vele dolgozni, kevésbé roncsonlja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Cseniko

2018. december 27.

Két éve használom ezt a hajvasalót, a tizen egy-két éves -szintén Remington - hajvasalómat cseréltem erre a termékre. A régi hajvasaló hibátlanul üzemel, csak a lapok kopása miatt féltem az extra roncsolódástól, így esett rá a választásom.

Első ránézésre egy kis ékszer, csodálatos a védő táskája is, de közelebről szemügyre véve ez már bizonyosan nem lesz olyan tartós mint a régi Remingtonom. Pl szembeötlő a réginek hosszú, jó minőségű, szintén körbeforgó kábele, puha vastag fekete borításban, míg az új egy jóval rövidebb, vékonyabb, gyűrődő kábellel bír.

Nekem a loknik szebben megmaradnak vele, de ÁTFORRÓSODIK!!!! Amit kritikàn alulinak tartok egy ilyen termék esetében! Másfél év után kezdte ezt művelni velem, kín behullámosítani vele a hajam, pedig nekem nincs sok!

Egyenesre vasalás rendben van, nem használom a hőszabályozó opciót, mert szimplán a legalacsonyabb hőfokot használom.

Sajnos nekem is előfordul, hogy becsíp egy-egy hajszálat.

Közepesre tudom csak pontozni. Véleményem szerint, aki egy régi, gyengébb minőségű gépről vált erre az kezdetben nagyon elégedett lesz (kivéve ha sokat hullámosít, mert idővel jön az átforrósodás), aki viszont régebbi közép vagy felső kategóriás Remingtont cserél erre, az hozzám hasonlóan csalódott lesz. 😥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Sajnos nekem is előfordul, hogy becsíp egy-egy hajszálat.

ZLucaa

2018. november 27.

2 éve kaptam karácsonyra, és az előző hajvasalómhoz képest luxus terméknek számított nálam. :D Igazából semmi extra, egy átlagos hajvasló. Fél évig kb. miután megkaptam mindig használtam a hővédő szenzort, és nagyon is szerettem, mert nem roncsolódott annyit a hajam, mint a régi hajvasalómmal. De sajnos utána időhiány miatt ez nem volt megvalósítható, de szeretnék rá visszaszokni. Szeretem, szépen vasal, puha lesz a hajam, kívülről nagyon szép, gyorsan felmelegszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Drazsi

2018. november 7.

A kb 12 éves Babyliss hajvasalómat cseréltem le erre a Remingtonra. Hosszas keresgélés után döntöttem mellette. Nagyon jó választás volt! Szuper gyorsan melegszik és ha eléri a kiválasztott hőfokot csipog. Csak úgy siklik a hajamon 🙂 egyáltalàn nem tépi, egy hajszál se hullik ki vasalás alatt. Tartós az eredmény! Hamar kiegyenesít, nem kell többször àtmenni egy tincsen, mèg alacsonyabb hőmérsékleten sem.
A táskának is örültem, amit mellé kaptam ezzel sokkal könnyebb tárolni, nem kell bajlódni a kábellel. Kinézetre is nagyon szép hajvasaló, igazi kis luxusgépnek néz ki a kialakításának köszönhetően. Akciós áron vettem, így mèg inkább megéri. Èn csak ajánlani tudom, nagyon megszerettem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

picitina

2018. október 24.

Ultra nagy csalódás nekem ez a hajvasaló! 10 éven át hűségesen szolgált egy másik remington hajvasaló (S1031), soha semmi baja nem volt a hajamnak, mindig szögegyenesre sikerült kivasalnom, és napokig megmaradt ez az egyenesség benne...de ez a régihez képest egy botrány!

Pozitívum:
1, külsőre különleges és szép
2, a tartozék táskát is nagyon szépnek látom
3, gyorsan felmelegszik

Negatívum:
1, Mi a francnak kellett bele az a megszakítás? Nem bírom egyenesre vasalni miatta a hajvégeket! (Frufrum van, botrány mennyire nem lehet vele egyenesre vasalni!!)
2, Sokkal jobban koszolódik, és a hajam is néha beleakad a lapban lévő megszakításba.
3, Kívül is felforrósodik a lapoknál. Nem tudom kinek kényelmes a legvégén fogni és úgy csukdosni, nekem pici a kezem, úgy kényelmes ha egy kicsit feljebb fogom.
4, Vastag. Tudom, hogy más márkáknál is fel szokott merülni ez a probléma, de itt nem értem, hogy ha évekkel ezelőtt meg tudták oldani a vékonyabb kialakítást, amivel az apróbb hajakat is elérni (nálam ugyebár a frufru), akkor ennél miért nem lehetett valami felhasználó barátibb kialakítást megvalósítani.
5, Állítólag kevésbé töredezi a hajvégeket...állítólag...:D A fésűjével együtt használom, és mióta megvan, egyáltalán nem lett kevésbé töredezett a hajvégem, pedig régen napi szinten használtam hajvasalót, ezt meg csak minden 3.napon vagy egyáltalán nem veszem elő! (Arról ne is beszéljünk, hogy a fésűje is egy rakás szar, tépi a hajat és 1x leesett a mosógépről (ami nem egy hatalmas és magas dolog), rögtön leesett róla a nyele...)

Senkinek sem ajánlom! Akinek meg rövid haja van, vagy sok a baba haja, ne adj isten frufrus, az főleg ne ezt a hajvasalót vegye meg!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Pozitívum:
1, külsőre különleges és szép