Remington

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2016. november 1.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington Keratin professzionális védelmi technológia lényege: a Remington S8590 hajvasaló lapjaira mikro kondicionáló technológiával ellátott, újgenerációs keratinos bevonatot visznek fel. A kondicionálót a hajszálakon egyenletesen elosztja, ami egészséges és bársonyos hajat eredményez. A Remington keratinos hajvasaló a simító lapba beépített hővédő szenzor segítségével folyamatos visszajelzést kap a haj nedvességtartalmáról, a hajvasaló így szabályozza az optimális hőfokot. A Remington Keratin Therapy Pro hajvasaló így 57% -kal több védelmet nyújt a haj károsodásával és töredezésével szemben.

• 57% -kal több védelem a haj károsodásával és töredezésével szemben
  • Keratin védelmi technológia: újgenerációs kerámia bevonatú Remington hajvasaló lapok keratinos mikro kondicionálással, exkluzív hővédő szenzorral. Keratinos hajvasalás!
  • Hővédő szenzor ki-, bekapcsolás; jelző LED
  • Digitális kijelzés, 5 beállítási lehetőség: 160°C - 230°C
  • 15 mp-es felmelegedés – ez a Remington hajvasaló pityeg, ha elérte a megfelelő hőfokot
  • 110mm hosszúságú, rugalmas kerámia, és keratin kondicionáló hajvasaló lapok
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • Biztonsági retesz
  • Ez a Remington hajvasaló automatikusan kikapcsol egy óra működés után.
  • Elegáns hőálló táska
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Körbeforgó vezeték

Az újgenerációs kerámia bevonatnak köszönhetően, ez a Remington hajvasaló kétszer kíméletesebb és háromszor kopásállóbb -összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonatos hajkisimítókkal. A simább hajvasaló lapok, és a keratin terápia által a hajvasalás kevésbé károsítja a hajat.

laregina

2020. december 1.

Valoban jo kis hajvasalo volt amikor megvettem nehany eve. Elotte a remington pearlt hasznaltam ami szinten jo volt de elromlott es ujitani akartam. Akkoriban ez volt a legujabb a piacon. Szepen simitotta a hajamat es egyaltalan nem akadozott vagy tepett. Szerintem mar az elejen is torte a hajamat de valami tortent 2-3 ev utan es mar nem vasalt olyan szepen, tepte a hajamat es rettenetesen torte minden napos hajvasalas soran, pedig semmi kopas nem latszik rajta. Erre igazabol akkor jottem ra amikor attertem a steampodra ami ehhez kepest egy csoda. Csak utazashoz hasznaltam ezt a fajtat de ugy ereztem hogy annyira tori a hajamat hogy ugy sem mukodik. Vettem egy masik remingtont utazashoz, sajnos ennek annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Bettina98

2020. szeptember 25.

Remington hajvasalóm volt először, viszont valamilyen rejtélyes okból kifolyólag eltűnt iszonyúan sajnáltam. Ezután egy BaByliss hajvasalót kaptam, azzal viszont egyáltalán nem voltam megelégedve, rettenetesen tépte a hajam. Így elhatároztam hogy vásárolok ismét egy remington és úristen, de jól döntöttem!
Annyira könnyen siklik a hajamba, hogy az hihetetlen, egy húzással egyenesek lesznek a tincsek pedig nekem eléggé nehezen vasalható a hajam.
Egyetlen negatívumot tudnék csak írni, lehet ez csak a korábbi hajvasalóim miatt tűnik így, de nekem picit vaskos és nehéz a fogása.
Ettől eltekintve eddig nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Ettől eltekintve eddig nagyon bevált. :)

Gabikaa9

2020. július 9.

Évek óta használom és nagyon jól formázható vele a haj. Hullámosítani is nagyon szépen lehet vele. Picit már kopott a felülete, de valószínűleg a sok használat miatt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

mollly

2020. június 15.

sajnos jöttem lepontozni.
a 4-5 éves Remington Pearl hajvasalomat cseréltem erre mivel növeszteni a hajam és már 180fokon kellet vele dolgozni (a 160 helyett) és nem maradt másnap/harmadnapra egyenes.
hát nagyon kár volt.
160 fokon aznap egyenes, kb egy fél napig. (vastagszálu, hullámos/nyomokban göndör hajam van)
180 fokon egy napig bírja de estére hullámos már már a vége. nagyon csalódott vagyok de sajnos vissza küldeni nem tudom már.
én nekem nem jött be, pedig csak Remingtonom volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

sajnos jöttem lepontozni.
hát nagyon kár volt.
én nekem nem jött be, pedig csak Remingtonom volt.

SzandraK

2020. május 27.

Száraz és hullámos hajam van, de a használata után szép, fényes lesz. 160-180 °C használom, ennyi épp elég, hogy kiegyenesítse a hajam és nem is égetem szét. Hullámosításra is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Camillala

2020. május 8.

Az itteni vélemények alapján választottam. Még ismerkedek vele, de eddig nem csalódtam! Durva, száraz, fénytelen, göndör hajam van hajmosás után. Ezzel olyan fényes, puha lett, ami eddig csak fodrásznál esett meg velem. Könnyű kezelni. Hullámokat is lehet vele csinálni, én nem teljesen egyenes hajra vettem, hanem lágyan hullámos vagy alul göndör haj készítésére. Úgy tűnik beválik! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

derienart

2020. május 4.

UPDATE: 3,5 éve használom kb. minden hétköznap. ...és most csalódott vagyok. Pár hete azt vettem észre, hogy már nem vasal eléggé. Legmagasabb hőfokra teszem és így is hullámos marad a hajam. Pedig a felületen sérülés nem látható. Szomorú, hogy 3,5 alatt már elvesztette a teljesítőképességét, holott a legelső remington vasalóm vagy 6 évig bírta.

2016. december 28. Csak remington hajsimítóim voltak eddig, nem választanék mást. Egy 10 éves típusról tértem át erre és mit ne mondjak hű..... Kb. 3 perc alatt kivasaltam szögegyenesre a hosszú hajam, ami régen 10 perc volt. Fényes, puha, sima hajat eredményez. Nagyon könnyű vele vasalni. Csak úgy siklik a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

AngyalRoka

2020. január 2.

Pár éve kaptam ezt a terméket karácsonyra. Az előző remingtonomhoz képest egy csoda volt. Gyorsan egyenesített, Nem kellett 230fokon megsütni az amúgyis száraz tincseimet. Nagyon jó kis vasaló volt eddig.
Azért kap csupán 4 csillagot, mert mostanra lejárt az ideje sajnos. Az előző remingtonomhoz képest sokkal kevesebb ideig húzta szegény. Már nem vasal olyan szépen. Nem tudom, hogy a bevonat kopott-e meg, vagy mi történhetett, de ez a tény. A legmagasabb hőfokhoz kell nyúljak, ha egyenes hajat akarok mosás után, és kezd a hajam olyan állapotba kerülni, amit sosem szerettem volna megvárni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Vivus94

2019. július 25.

4 éve használom rendszeresen, heti több alkalommal. Szeretem, mert alacsony hőmérsékleten is gyorsan egyenessé varázsolja az én vastagszálú makacs hajamat is. Szép simává, fényessé teszi de nem száll tőle. Sajnos az én hajamon nem tartós az eredmény (de az én hajamon semmi sem tartós), ezért a sűrű használata mellett hazudnék ha azt mondanám nem töri a hajvégeket. Viszont szerintem minden ilyen típusú hőformázás ezt csinálja, ez legalább csak minimálisan roncsol (persze hővédő használatával!). Engem a belső csík nem zavar, nem tépi a hajam, kezd kopni a felülete de épphogy (ami 4 év után szerintem teljesen rendben van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

tanacsnikol

2019. július 11.

Csak pozitívat tudok írni! Ez egy csoda! A hófehér agyon szőkitett hajammal csodát tett. Sima,piha, csillogó a hajam. Mintha fodrásztól jöttem volna.hamar melegszik fel. Én 160 fokon használom és szuperül teszi a dolgát. Másnap is még tart a hatás..nagyon ajanlom. Auchanba 12 990 ért vettem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.