Remington

Ár:   24 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laurora, Módosítva: 2018. május 22.

Ár:   24 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Bizonyos esetekben, amikor a haj simítását közvetlenül a szárítást követően végezzük, a száraz haj és a magas hőmérséklet kombinációja sérülést okozhat. A Remingtonnak van megoldása a túlzott hőmérséklet és a védelem hiányának problematikájára: a Keratin Protect intelligens hajsimító forradalmi technológiát alkalmaz a haj védelme érdekében, a készülék intelligens hővédő szenzorral rendelkezik, amely folyamatosan érzékeli a haj adott nedvességszintjét, és a hőmérsékletet a formázáshoz optimálisra állítva 3x nagyobb védelmet biztosít, ezáltal kevesebb károsodást okoz, kíméletesebb a hajszálakhoz. A készülék keratinnal és mandulaolajos mikrokondicionálóval ellátott újgenerációs kerámia lapjai a hajnak sima, fényes és egészséges megjelenést biztosítanak. Hajtípusunknak megfelelően 5 különböző hőmérsékletet állíthatunk be, amit az integrált digitális kijelzőn nyomon is követhetünk.

Demonshadow

2020. augusztus 28.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá, az olcsó, több mint 10 éves hajvasalóm után pedig valósággal csodát művel a hajammal. Elég egyetlen egy húzás 180 fokon, és az amúgy göndör tincseimet tartósan kiegyenesíti. Természetesen a párát, vízpermetet ez sem tudja közömbösíteni, de nagyon hatékony kis eszköz. Magasabb hőfokon így sem merem használni, mert a hajvégápoló olaj ellenére is törnek tőle a tincseim, ami a tartós, magas hőhatással együtt jár, kikerülhetetlen. Ennek ellenére nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem. Évekig jó társam lesz, az biztos.
Ui.: Az okos technológia gőzöm sincs, hogy mire jó, mennyivel jobb az egyenesítés, e téren érdemben nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

SZBA

2020. március 10.

Én nagyon NEM szeretem ezt a vasalót. A Remington Pearl után ez egy hatalmas csalódás. A másikat 5 évig használtam, egy húzásra tükörsima tincseket csinált, amik a következő mosásig tartották is magukat. Ezt 4x v 5x áthúztam a tincseken, ráadásul magasabb hőfokon, mint ahogy a másikat használtam, délután pedig majd hátast dobtam mikor megláttam, hogy megint úgy festek mint egy uszkár. Többször próbálkoztam már vele, de több esélyt nem kap. Egyébként a hajam, enyhén hullámos, váll alá érő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

IvettPalfi

2019. december 30.

Szeretem. Egy régi Babyliss hajvasalómat cseréltem le erre -szegény már elég régi volt- ég és föld a különbség. Nagyon hamar felmelegszik, csipog, ha elérte a kívánt hőfokot, ami egy olyan kis plusz funkció, ami egyáltalán nem szükséges, de mégis jó, hogy van. Hamar egyenessé varázsolja a kicsit hullámosodó hajamat, a szőkített hajvégeimet sem töri különösebben, sokkal kevésbé, mint a korábbi hajvasalóm. Szép egyenes, fényes hajat eredményez. Göndörítésre is kiválóan alkalmas, loknis hajat is nagyon gyorsan el lehet vele érni. A szép hővédő tok, ami jár hozzá csak plusz pont neki. A kábel is nagyon hosszú, bárhova elér. Maximálisan elégedett vagyok eddig vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Azurill

2019. december 28.

Kb.3 hónapja használom egy héten 2-3 alkalommal. Nemrég voltam fodrásznál és azt mondta, hogy nem is töredezett a hajam. Mondjuk oldalt jobban törik mint hátul :/ Egyébként sokáig megmarad az egyenesség. Göndörítést nem igazán próbáltam, mert én nem tudom magamnak begöndöríteni, de egyébként se marad meg a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Renus

2019. április 6.

Hamar felmelegszik, szépen vasalja egyenesre az egyébként göndör hajam.
Praktikus a táska is ami jár hozzá így könnyen tárolható, utaztatható.
Erős 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Hamar felmelegszik, szépen vasalja egyenesre az egyébként göndör hajam.
Praktikus a táska is ami jár hozzá így könnyen tárolható, utaztatható.
Erős 4 csillag.

dina0611

2019. február 15.

Nagyon szeretem, csodaszép hőálló neszesszer van hozzá, kifejezetten hosszú kábel. Kb 1 perc alatt bemelegszik 160 fokra, én azon használom. Külön tetszik a digitális kijelző. A hajszárítója után használom, egész nap szép fényes és ápolt marad a hajam. A nap végére sem tűnik kócosnak még akkor sem ha tényleg kócos 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Foriisz

2018. május 20.

Eddig egy noname hajsimítót használtam, de észrevettem hogy nagyon nem tesz jót a hajamnak...ezért elhatároztam magam, hogy veszek egy komolyabb készüléket. Ekkor találtam rá erre. Már az első használatkor ezerszer szebb végeredményt kaptam mint a másikkal. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

laurora

2018. május 3.

Tökéletes! Nem roncsolja a hajamat, nagyon hamar felmelegszik és elsőre megformáz minden tincset. Bár én leginkább göndörítésre használom, mivel egyenes hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.