Remington

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SEni88, Módosítva: 2021. január 20.

Ár:   20 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A maximális hajfényt és szalon minőségű teljesítményt biztosító új Shine Therapy PRO hajsimító három hajfényfokozó technológiával rendelkezik. A továbbfejlesztett kerámia bevonat, a szuper ionos technológia és a professzionális fűtőrendszer együttműködve a maximális fény elérése érdekében azonnal sima frizurát biztosít, és meggátolja a haj gubancolódását.

• 3-FÉLE HAJFÉNYFOKOZÓ TECHNOLÓGIA: A Shine Therapy PRO hajszárító háromféle hajfényfokozó technológiája a frizura készítése közben kiküszöböli a gubancokat, így garantáltan egészséges megjelenésű, fényes hajat biztosít.
  • TOVÁBBFEJLESZTETT KERÁMIA BEVONAT: A Shine Therapy PRO hajsimító lemezeinek továbbfejlesztett kerámia bevonata gondját viseli a hajadnak a frizura elkészítése közben. A marokkói argan olajjal impregnált mikrokondicionálók minden áthúzáskor a hajadba jutva regenerálják a haj fényét és lágy, selymes eredményt biztosítanak számodra.
  • SZUPER IONOS TECHNOLÓGIA - 2X TÖBB ION*: A Shine Therapy PRO hajsimítónál alkalmazott szuper ionos technológiának köszönhetően sosem volt ilyen egyszerű a fényes, egyenes haj elérése. Hála a haj tövétől a hajvégekig minden áthúzáskor egyenletesen eloszló kétszer több ionnak, a frizurád ragyogóan fényes és sima lesz.
  • PROFESSZIONÁLIS FŰTŐRENDSZER: A Shine Therapy PRO hajsimító professzionális fűtőrendszere szalon minőségű teljesítmény elérését teszi lehetővé. Beépített hőérzékelők gondoskodnak róla, hogy a frizura készítése közben a lapok hőmérséklete egyenletes legyen.

SEni88

2021. január 13.

A krémmánián kerestem valami igazán jó hajvasalót. Azt írták a legtöbben, hogy a Remington a legjobb, így elkezdtem keresgélni , melyiket válasszam. A legtöbb pozitív visszajelzés ennek az elődjéről volt. (:Remington S8500 Shine Therapy hajsimító)
Erről semmi infót nem találtam itt, de adtam neki egy esélyt, mert csak 3000ft-tal volt dragább, mint a régebbi kiadás és minden jót ígért, 3szoros védelmet is a hajnak :) ( már amennyire hajvasalóval lehet védeni :D szóval inkább legkevésbé károsít :)
Hát nem csalódtam! A hajam csillog, élettel teli, nagyon egyenes! Összegumiztam másnap a hajam a munkában és 12 óra után amikor kivettem, semmi törés- hajguminyom nem látszódott a hajamon! Szép egyenes volt :) Nem húzza - nem tépi a hajat, csak siklik rajta! Imádom! Ajánlom mindenkinek !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.