Remington

Ár:   17980 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális hajvasalás: leggyorsabb* legsimább* felület. Az S9500 Remington hajvasalón az igazgyöngy, és az új generációs kerámia bevonat biztosítja az egyenletes hőelosztást, ezzel a fantasztikus hajvasalóval garantáltan élmény a hajsimítás.

• Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel*: ez a Remington hajvasaló 8 x kíméletesebb*, és 5 x kopásállóbb*
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 235ºC
  • Nagy teljesítményű kerámia fűtőszálak: 10 másodperces felmelegedési idő, Gyors regenerálódási képesség
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas simító lapok a különböző hajtípusokhoz
  • Hőálló táska
  • A hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete véletlenül elállítódjon
  • Heat Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez

2020. február 5.

Jéé ez a kis csoda is fent van itt :) ♡
Nekem már 5 és fél éve van meg :3
Naaagyon szeretem, gyönyörűszép!
A hajamat egyáltalán nem húzza, finom kis lebegő simító lapjai vannak, amit egy húzással tudok tisztítani. Derékig érő hajam van, amit kb 15 perc alatt tű egyenesre tudok vele húzni, persze csak egy egysoros fésű segítségével :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Jéé ez a kis csoda is fent van itt :) ♡
Nekem már 5 és fél éve van meg :3
Naaagyon szeretem, gyönyörűszép!

bbrigi0033

2020. február 4.

Sokáig olvasgattam minden féle oldalakat ahol leírják kinek mi a véleménye erről a hajvasalóról. Mindenki csak pozitív véleménnyel volt így hát megrendeltem.
Ma meg is érkezett és gyorsan ki is próbáltam.
Ez egy csoda!!! Nagyon szépen vasal, gyorsan végeztem a hajammal, gyorsan felmelegszik és nagyon pozitív hogy jelez.
ha felmelegedett ha kikapcsoltam és ha bekapcsoltam.
Külsőre nagyon szép, elegáns, tiszta csajos és nagyon szuper a fehér hőálló tok is ami hozzá járt.
Szívből ajánlom mindenkinek ez a csúcs szuper hajvasalót

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

Ma meg is érkezett és gyorsan ki is próbáltam.
ha felmelegedett ha kikapcsoltam és ha bekapcsoltam.
Szívből ajánlom mindenkinek ez a csúcs szuper hajvasalót

Kremcica

2018. december 31.

10+os öreg Remingtonomat cseréltem le és úgy gondolom jó választás volt ezt megvenni. Kisebb hőfokon is tartósan egyenes, puha lesz a hajam. Gyorsan felmelegszik, kívülről pedig nagyon szép csajos dizájnja van. Tetszik a hosszú kábele, de azt én is észrevettem hogy nem gumis mint a korábbi verzió (remélem nem megy majd tönkre emiatt idő előtt). Majd elfelejtettem, adnak hozzá egy helyes kis táskát amibe kényelmesen belefér és tárolható-utaztatható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Rövidre vágattam a hajam, ezért úgy döntöttem lecserélem a 10 éves (!!!) Remington hajvasalómat egy olyanra, amivel akár hullámokat is lehet készíteni, mert a régi készüléken a fésüs fogak ezt nem tették lehetővé. Nagyon jó áron volt, nagyon jó véleménnyel voltak róla, így úgy döntöttem belevágok. Imádom, puha sima, tartós haj, alacsonyabb hőfokon is, gyönyörű hullámok és fürtök, rövid idő alatt. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

DorothySoldier

2018. január 29.

Akinek már volt Remington hajvasalója, az a megszokott minőségre számíthat. Nagyon egyszerű vele bánni, hamar felmelegszik, nem húzza a hajat, a funkciói nagyon könnyen kezelhetőek.
Egyetlen problémám, ami nem nevezhető problémának, inkább észrevétel, hogy az előző hajvasalómnak sokkal rugalmasabb volt a kábele, szerintem valami gumis bevonat lehetett rajta. Ezzel szemben ennek keményebb kábele van, de ez nem von le az értékéből, csupán a másikat szoktam meg. Illetve nincs rajta kitámasztó, amit nagyon hiányolok, viszont ez a biztonsági zár nagyon tetszik rajta. Én ajánlom mindenkinek, aki gondolkodik rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Kmanci

2017. március 7.

Nagyon szeretem, gyorsan tudok vele haladni, pedig erős, vastag szálú és nagyon hullámos, néhol már-már göndör hajam van. Vasalás után puha és sokáig egyenes is marad. Jó vétel volt. Mivel ritkán használom, nem vasalom minden nap, vagy akár minden héten a hajam, biztosan sokáig jóban leszünk. Amit nem szeretek benne, az az, hogy erősen kell szorítani a lapokat, hogy tényleg jól vasaljon, és ne csússzanak ki a tincsek a lapok közül, ettől viszont (mivel rengeteg hajam van, és egy hajvasalás kb. 1 óra), egy idő után megfájdul a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

marcha

2017. február 8.

Nagyon jó választás volt, pillanatok alatt felmelegszik, szépen kiegyenesíti a hajat, és nem hallom/érzem azt, hogy a hajvégeim recsegnek-ropognak minden egyes húzáskor. 150-160 fokon is tökéletes az eredmény, és tart a következő hajmosásig. A keskeny lapokkal csodásal lehet göndöríteni is, a hosszú kábel pedig nagyon nagy segítség a tükör előtt forgolódásnál. Nem mellesleg gyönyörű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Dulika1995

2017. január 6.

Nagyon szeretem, akár 2-3 napig egyenes marad tőle a hajam. Eddigi legjobb hajvasalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Szidy

2016. szeptember 8.

Életem legjobb hajsimitoja, alacsony hőfokon is tökéletesen egyenesre simítja. A hozzá valo kupos hajgondoritot is megvettem. Semmiért nem adnám őket! ❤❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Argold

2016. július 7.

Imadom!!! A fodrászom használja, onnan jött z ötlet. Csodásan csajosan nez ki, a hajam pedig puha lesz vasalas utan. Tartós is. Nem szálkásít és a bónusz a hosszu, 3 méteres kábel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.