Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. november 29.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Újgenerációs Silk kerámia bevonat: 2 x jobban csúszik
  • Változtatható hőmérséklet beállítás: 150°C - 235°C, turbo boost funkcióval: 240°C beállítás 30 másodperc alatt
  • 10 másodperces, gyors felmelegedés
  • Digitális hőfok kijelzés, jelzi a haj számára optimális hőmérséklet beállítást
  • Memória funkció: megőrzi az utolsó használat során beállított hőfokot
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Hatékony fűtési mechanizmus, gyors regenerálódási képesség
  • 110 mm hosszú rugalmas simító lapok
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus kikapcsolás funkció 60 perc működés után
  • 3 méteres körbeforgó vezeték
  • Hőálló táska

nyusszkoo

2018. október 29.

Volt 2db újabb kiadású remingtonom. Vissza vittem mindegyiket Annyira jól siklik a hajamon, h konkrétan alul kicsúszik és nem vasalja ki normálisan. Soha többet ilyen csúszós kerámia lapokat,nemtudom más mit van odáig az új remingtonokert, szarok. Régebbiek voltak a jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

oszirozsa

2018. május 24.

Hatalmas csalódás! A legrosszabb remington termék, amit valaha használtam. 210 fok alatt nem csinált semmit a hajammal, viszont emiatt jól fel is tört. Menthetetlen lett tőle a hajam, valószínűleg le kell vágatnom az államig konkrétan. Iszonyatosan el vagyok kenődve miatta, hiszen éppen azért vásároltam meg, hogy vigyázzak a hajamra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

angesz90

2016. január 18.

Ha hajvasalóról van szó csak a Remingtont választom már évek óta. Most jött el az ideje, hogy szegény Shine-omat nyugdíjazzam és vásároltam egy ilyen készüléket. Az üzletben megnéztem aztán elolvastam itt a véleményeket és arra jutottam, hogy biztos profi készülék lesz. Internetes webáruházból rendeltem meg végül. Valószínűleg én fogtam ki egy rosszabb minőségű készüléket, mert elviselhetetlenül erős műanyag szaga van. Minden átvette már a szagot, még a tartó táska is. Szabályosan rosszul lettem tőle. Vasalni sem vasal úgy, mint az előző. A két vasaló felület nem ér össze teljesen, illetve a vasaló elején igen a végén már nem, így végig húzta a hajamat. Mások biztosan szerencsésebbek, de én nagyon megjártam ezzel, úgyhogy csak 2 pont. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

angi9207

2016. január 14.

Először is leszögezném, hogy rühellem a piros színt. Mindenféle formában. Nade, ne legyünk felszínesek! :D

Előtte egy Pearl-öm volt, ami tönkrement. Mivel nem találtam a garanciapapírját, így sikerült a még garanciás hajvasalóba belepiszkálni, (ami persze a művelet után előkerült, mertmiértisne) pedig cserélték volna egy vadi új készülékre, mert ők nem bénáznak javítással. Hát már mindegy. :) Az négy évig működött minden hiba nélkül. Egy aprócska kopás sincs a lapon sem, pedig serényen használgattam.

Ígyhát kellett egy új készülék. Hosszas hezitálás után rá esett a választásom. Valóban siklik a hajon, teljesen másabb az elődjénél, pedig azt is imádtam. Ez a vasaló szerintem lekörözi a Pearl-t. Nem húzta-cibálta a hajam, csak csúszik, mint kés a vajon.

Remélem ő is olyan sokáig kiszolgál, mint az elődje. :) Húzós ára volt, de nagyon megérte. Imádat a köbön!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Valentine

2015. december 18.

Ezt is csak úgy tudom kezdeni, mint az előző hajvasalómhoz írt véleményt: Ha hajvasaló, akkor csak Remington! :) Az előzőt több, mint 5 év után cseréltem le. Ezt a típust február óta használom, napi rendszerességgel. Internetről rendeltem, 36 hónap garanciával, ami kiemelkedő. Nagyon tetszett, hogy a doboza belsejében perforált csomagolást kapott, amit én bontottam ki. Nagyon jól egyenesít, siklik a hajon, ahogy egy Remington-tól elvárható. Hamar felmelegszik, csippanással jelzi mikor elérte a kellő hőmérsékletet. Extra hosszúak a simítólapok. Imádom! :) Remélem legalább addig kitart, mint az előző. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

sziszus_

2015. szeptember 10.

Ez előtt egy Belissima Imetec FC 16 hajvasalóm volt, ami 5 évig bírta és imádtam...., úgyhogy volt sok elvárás, aminek meg kellett felelnie, de eddig sikerült neki!
Nagyon gyorsan felmelegszik, tartósan formázza a hajat és megéri az árát - 5 év garancia is járt hozzá, ami azért egy kis "biztonságérzetet" is ad, de remélem nem lesz vele probléma. A húgom göndör haját is nagyon szépen, gyorsan kiegyenesíti és a következő hajmosásig bírja is a frizura!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Csilla91

2015. január 29.

Imádom!!! Annyira jól siklik a hajon, nem tépi a hajamat. Göndöríteni is szépen lehet vele. Igazából nekem amúgy is göndör hajam van csak tudjátok az a "birka" göndör :) És ez az első olyan hajvasalóm amivel ha kivasalom akkor másnap is egyenes marad. Csak ajánlani tudom....kicsit húzós az ára de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

esztii.

2014. november 7.

Ma vettem meg a második ilyen hajvasalómat, az előzővel sajnos történt egy kis vizes baleset. Imádtam/om, ezért sem voltam hajlandó más típust venni. Igazából fel se tűnt már mennyivel jobb, mint az előző gagyi hajvasalóm, de miután történt a baleset, és kénytelen voltam a régit használni, feltűntek az előnyei. Sokkal kíméletesebb a hajjal, mint társai, sokkal kevésbé törik a hajam vége (tudni kell, hogy rettentően érzékeny, száraz a hajam), három négy napig simán kitart az egyenesség, így nem kell mindennap vasalni a hajam. :) A billentyűzár nagyon hasznos, gyorsan felmelegedik, és csipog ha kész. A rugalmas lapok igazodnak a hajamhoz, nem tépik, mint stabil társai. Göndöríteni is szépen lehet vele, szóval multifunkciós :D Nem mellesleg csodaszép :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.