Remington

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evie, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Simít és göndörít: a hajsimító lapok külső felületei lekerekítettek és barázdáltak, a feltekert haj a hasítékokba szorosan beilleszkedik, és a megfelelő mozdulatok segítségével göndör fürtöket hozhatunk létre.

Termékjellemzők:

• Újgenerációs kerámia lapok: kétszer jobban csúszik a hajban, háromszor kopásállóbb
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 230ºC
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas simító lapok a különböző hajtípusokhoz
  • Biztonsági retesz Automatikus feszültségilleszkedés
  • Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
  • Hőálló táska 3 év cseregarancia

lilla96

2014. november 30.

Már egy jó ideje megvan a hajvasaló, pont azért választottam, hogy tudjak egy készülékkel vasalni és göndöríteni is. Vasalásra kíváló, a göndörítéshez viszont biztos én vagyok a béna, hiába csinálják meg a csodaszép hajakat a DvD-n..:D Viszont még ma is kíválóan működik és egyenesít.:) Láttam vannak már újabb verziói is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 30.

Masnilány

2014. november 20.

kb 5 éve vagyok boldog tulajdonosa, egykét szálat néha nekem is becsíp és kitép, de ezt leszámítva tökéletesen működik, soha nem hagyott cserben. Szépen lehet vele dolgozni, én leginkább göndörítésre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Vicus

2014. április 27.

Már vagy 5-6 éve birtoklom, nagyon szeretem. Nem is tudok róla rosszat írni. Csillagos ötös.
Lejjebb olvastam, hogy becsípi a hajszálakat másnak is. Ez igaz, így akkor négyes.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Evie

2013. december 10.

Egy kifutó verziója az S6500-asnak, de lényegében ugyanannak tűnik és ugyanannyit is tud.
Az elmúlt napokban vásároltam meg,ugyanis az egyik nagyáruházban most féláron lehet hozzájutni. Valami hihetetlenül imádom! Úgy érzem,hogy mindenre gondoltak a könnyű használatával kapcsolatban: nagyon tetszik,hogy le lehet zárni a gombokat, hogy ne lehessen megnyomni őket formázás közben; gyorsan felmelegszik, jól forog a zsinórja.. És még hőálló tok is van hozzá. Egyébként kb. 5 perc alatt kihűl.

Nagyon egyszerűen lehet vele tartós hullámokat, göndör fürtöket készíteni és könnyű variálni azt is, hogy laza,vagy sűrűbb fürtöket szeretnénk. A hosszú hajamat néhány perc alatt be tudom hullámosítani vele!
A legjobb választás volt 7000 ft-ért!

UPDATE: nekem nem tépi a hajam, habár derékig ér, így lenne mit tépnie :)
A hullámok nálam a következő hajmosásig tartanak, azaz 4-5 napot simán kibír (nyilván nem olyan intenzíven, mint az első napokban, de szép nagy hullámok maradnak benne). Ezért külön szeretem. Annyi még, hogy nagyon hamar kihűl, miután kikapcsolom, így hamar el tudom csomagolni,ennek külön örülök, legalább nem kell aggódnom, ha reggel megcsinálom a hajam, és elmegyek otthonról :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

A legjobb választás volt 7000 ft-ért!

UPDATE: nekem nem tépi a hajam, habár derékig ér, így lenne mit tépnie :)

Eszter a panda

2013. november 15.

Gyorsan lehet vele dolgozni, nagyon jól siklik a hajon. Amit nem szeretek, hogy valóban becsípi a hajat és tépkedi, de ez technika kérdése, be lehet gyakorolni. Nekem sem tartósak a hullámok, az egyenesség meg attól függ, hogy teszek-e a hajamra hajegyenesítőt vagy valami fixálót. Amit még sajnálok, hogy nem melegszik túl gyorsan, lehetne ez is jobb kicsit. Pozitív viszont, hogy 5 éve megvan lassan és még mindig tökéletesen működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Lino

2013. szeptember 27.

Nem rossz készülék, de jónak sem mondanám. Nagyon hosszú hajra legalábbis nekem nem igazán vált be simításra, viszont göndöríteni szépen lehet vele. Hatalmas hiba viszont hogy a simítólapok oldalainál becsípi a hajszálakat és borzasztóan tépkedi! Utálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Metty

2013. február 28.

Hát mivel ezt eddig nem találtam, ezért az utódjához már írtam véleményt :) :
imádom.
Igaz, nagyon sokat szenvedek a hajvasalással (1,5 órát - közben egy filmet is megnézek :D), mivel hosszú, dús, és göndör hajam van, de ez a hajvasaló annyira fantasztikus, hogy egy teljes hétig szögegyenes a hajam, miután kivasaltam.
Göndöríteni is jól lehet vele, de az nem olyan tartós. Tetszik a vele kapott DVD. :)
Harmadik éve nyúzom egyébként, még semmi baja.
7000 forint? Az nagyon jó ár, én kb 20ért vettem :( De megérte!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 28.

Hát mivel ezt eddig nem találtam, ezért az utódjához már írtam véleményt :) :
imádom.
Harmadik éve nyúzom egyébként, még semmi baja.
7000 forint? Az nagyon jó ár, én kb 20ért vettem :( De megérte!!