Remington

Ár:   8500,-Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   8500,-Ft
Lelőhely:   rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Remington epilátorral a lábak, a karok, a bikinivonal és a hónalj szőrzetét távolíthatja el. Mivel a készülék gyökérrel együtt távolítja el a szőrszálakat, az epilált bőrfelület akár 4 héten keresztül puha és sima érintésű marad. Két sebességi fokozatú, a tisztító kefe és a tárolótáska tartozék. Vezetékes használat, akár a 0.5 mm hosszúságú szálakat is eltávolítja.

Csirip74

2015. február 11.

Rossmannban vásároltam novemberben, éppen akciós volt és sürgősen kellett egy epilátor. A silk epil végleg megadta magát. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Alaposan kihúzza - nem letöri - a szőrszálakat, elég három hetente használni. Hónalj, fazon és lábszár epilálásra használom, jó munkát végez. Ami még külön tetszik benne, hogy halkabb mint a braunos. Kiváncsi vagyok meddig szolgál majd, egyenlőre elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 11.