Remington

Ár:   8880 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 11813 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: martonadrienn, Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 11813 Ft

- E vezeték nélküli női borotvánk hipoallergén flexibilis dupla szitája kényelmesen követi a test kontúrját, így a nehezen hozzáférhető területek is finoman és hatékonyan elérhetők, ami kivételesen közeli kontaktust és kényelmes borotválást biztosít
- A borotva rendelkezik a legfinomabb szőrszálak levágására szolgáló beépített rugalmas trimmelővel, amely még a néha kimaradó, elszórtan található szálakat is képes levágni
- Tartozékai között praktikus bikinivonal alakító toldat is van, így pontosan és finoman el tudod végezni a intim területek formázását is
- A kezelése is egyszerű - a vezeték nélküli női borotva zuhanyálló és ergonomikus kivitelű, csúszásmentes fogású, ami azt jelenti, hogy nyugodtan használhatod fürdőkádban vagy a zuhany alatt
- Nem kell tartanod attól, hogy a munka felénél lemerül az akkumulátora, mivel egy feltöltéssel 30 perces üzemidőt biztosít
- Ez a női borotva ideális választás a gyors, kényelmes borotválási élményre vágyó elfoglalt, úton lévő lányoknak
- Mondj búcsút az irritáló borotváknak, és üdvözöld a mi bőrbarát vezeték nélküli női borotvánkat!

Termékjellemzők:
- Két szitaborítású nyírófej a kényelmes és gyors szőrtelenítésért
- Hipoallergén rugalmas szitaborítás, kontúrkövető kialakítással
- Smooth trim technológia Aloe Vera hidratáló csíkkal a bársonyos bőrért
- Beépített szőrvágó: előzetesen levágja a hosszabb szőrszálakat
- Bikini vonalalakító toldat
- Mosható, zuhany alatt is használható
- Akkumulátoros működés, 30 perc vezeték nélküli működés
- Töltő állvány
- Tisztító kefe
- Elegáns tároló táska

Garancia: 2 év

Ár: 11813 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Karinaa7

2020. március 5.

Már régóta szemezgettem vele, de most végre le volt akciózva így megvettem. A hosszabb szőrszállakat tökéletesen leszedi, de viszont a kisebbeket nem, így nyáron nem biztos, hogy lesz egyáltalán használva... A hangja az szörnyű, de viszont az akkumulátora nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.