Reminiscence

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. február 17.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Rem&Bow, egy illatos szivárvány minden vitalitása egyetlen üvegcsébe zárva. A REM ellátogatott Brazíliába, hogy a szivárvány gyümölcsnek, a mangonak a legszebb trópusi ízeit átadhassa. Egy tengerparti coctail ihlette parfüm, amiben egész nap élvezhetjük az igazi "beach feelinget"."

Fejillat: bergamott, itáliai citrom, mandarin, grapefruit, ibolya levél abszulútum
Szívillat: tenger jegyek, jázmin, tiaré virág, mate, frangipáni
Alapillat: ámbra, pézsma, cédrus

pomme

2018. július 5.

Nem ismerem sajnos a Rem sorozat többi tagját, de ahogy elnéztem, mind nagyon tengervizes. Sajnos rajtam az összes tengeres parfüm fiús lesz (meg újabban kb. a parfümök fele, legyen az bármilyen...de ezt most hagyjuk), és ez sem kivétel. Pedig imádnivalóan trópusi gyümölcsös, de magamon olyan, mintha egy fiatal srác inná mellettem a mangós-grapefruitos koktélját (nyilván nem azt isszák, mert jajj, az csajos, de értitek).
Gyümölcsös, fanyar kicsit, kesernyés kicsit (grapefruit), friss. Meg fiús. Nem férfias, hanem friss és fiús, 20 év körüli fiús. Kedvem lenne tőle felpattanni egy turistahajóra kora reggel, egyszerűen tökéletes egy forró napon, tényleg olyan, mint a tenger illata, meg az épp aktuális Escadám összekeveredve.
Sajnos Férj nem értékeli ennyire, de lehet, hogy ha nem figyel, ráfújom és kipróbálom rajta is :D Nekem ez totál uniszex trópusi illat. Nagyon szeretem az ilyesmit, de ha a hajókázás közepén kidobnak a vízbe a kanszag miatt, akkor meggondolom még egyszer :D A Taj Sunsethez hasonlítják, kicsit tényleg hasonlít, de ha a kettőt összefújom, akkor nagyon jó csapatot alkotnak. Kb, olyan, mint egy mangós Womanity Aqua Chic.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.