Reminiscence

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Notino   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Scara, Módosítva: 2021. február 24.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Notino

Fejjegyek: tengeri tónusok, kókusz nektár

Szívjegyek: napos tónusok, kókusztej, virágos tónusok

Alapjegyek: vanília, pézsma

Jojo

2021. április 16.

Én is a kókuszmániám miatt vállaltam be a netes rendelést anélkül, hogy kipróbáltam volna előtte (boltban sehol sem találtam meg). Sol de Janeiro Coco Cabana testpermete helyett szerettem volna keresni valamit, ami hasonlóan édes-kókuszos, mivel megváltoztatták a Coco Cabana illatjegyeit, így kicsit virágos irányba mozdult el. Sajnos a Rem Cocoban sem találtam meg az új szerelmet, nekem nagyon mű illata van. 16 ezerért ennél kifinomultabb, nem ennyire tucat, locsolókölni illatot vártam. Bíztam benne, hogy ha leszárad jobb lesz, de csak a fejem fájdult meg tőle. Inkább visszaküldöm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Scara

2021. február 18.

A kókuszmániám következő állomása. :) 2020-as kiadású parfüm, de túl sok véleményt még a külföldi oldalakon sem találtam róla, így próba-szerencse alapon rendeltem meg. Picit tartottam tőle, hogy túl vizes jellegű illat lesz, de szerencsére nem így lett.
Édes, krémes, de ugyanakkor friss kókuszillat. Hangulatában számomra hozza a Creed VIW illatát, de tartósságban és hatósugárban azért nem jeleskedik, ruhán tovább érezhető. Mivel EDT-ről van szó és elég nagy kiszerelés, így ez még rendben is van.
A csomagolása és az üvege is nagyon tetszik, passzol az illathoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

A csomagolása és az üvege is nagyon tetszik, passzol az illathoz. :)