REN

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd, szulfát-mentes arclemosó, amely alaposan tisztítja, felfrissíti és megnyugtatja a bőrt. A zabból és kukoricából készült kíméletes összetevők hatékonyan eltávolítják a szennyeződéseket. A százszirmú rózsából hidegen sajtolt polifenolok és növényi nedvek felveszik a kűzdelmet a szabadgyökök ellen, tonizálják, kisimítják a bőrt, míg az Aloe Verából származó bio aktivok nyugtatnak és hidratálnak.

vikica00

2018. március 27.

Kb 1 hete használom és idáig kifejezetten elégedett vagyok vele,szeretem..sőt,imádom!♡
Remekül tisztít és tisztítás után végre nem érzem hogy húzódik a bőröm,mint ahogy ez az elődjeinél történt :(( .
Állagra zselés,de mégis mintha kicsit vizes lenne,könnyű,átlátszó kis cucc,nem olajos illetve ragacsos. Az illatáért pedig egyszerűen odavagyok!♡ Már csak az illatáért (is) epekedve várom az alkalmat hogy használhassam,na meg az utána kapott babapopsi puhaságú arcbőr érzéséért is.
A bőrömet nem irritálta,nem hozott/hoz elő új pattanásokat,a meglévőeken meg mintha még segített/segítene is kicsit..Az egyszerű arctisztítás mellet még sminkeltávolításra is befogtam,hogy megnézzem ilyen téren hogy szuperál,és meg kell hogy mondjam,nekem a sminkeltávolításban (nem nagyon sminkelek,csak szempillaspirált,néha napján tust/szemceruzát + szemöldökceruzát/zselét kell leszednie) bevált,a napi minimál sminkemet gyönyörűen lehozza.Elégedett vagyok vele,teszi szépen azt amit kell. Remélem hogy hű társam marad a továbbiakban,mert már az első használat óta imádom!! ♡
Ha lesz változás mindenképp updatelek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Ha lesz változás mindenképp updatelek:)