Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-citrus

Illatjegyek: bergamot, citrom, koriander, lime, rozmaring, menta, szerecsendió, ámbra, rózsafa

Ár: 3000 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 75/60 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

DBalazs

2015. november 14.

Az eddigi parfümjeimről azt gondoltam elég "gyerekes" kategóriájúak és mivel már elmúltam 22 (meg már untam is őket nagyon) úgy éreztem kell valami ami férfiasabb és univerzális (télen, nyáron jó), ezért elkezdtem keresgélni kicsit drágább/komolyabb illatot. Ez az illat nagyon megtetszett és több hölgy pozitív véleménye után ezt választottam. 30 ml-es kiszerelést vettem gondolván, hogy hamar megunom vagy mégsem jó, de nem ez lett. Az illata tartós és ugyan olyan jó később is, reggel befújtam magam és még edzés után is érzetem. Ráadásul akciós a Müller-ben a 30ml volt durván 3300 forint. Úgy érzem ez lesz az én illatom, fontolgatom hogy még akcióban beszerzem a nagyobb kiszerelést is. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

kgergely

2014. július 31.

Meg kell, hogy védjem a tartósságát!
Kb. 5 órája fújtam a csuklómra a Rossmann-ban és még mindig illatozom.
Kellemes illata van, valami fiatalkori emlék jut róla eszembe, úgyhogy felírtam a várólistámra.
Az ára sincs elszállva!
Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Meg kell, hogy védjem a tartósságát!
Kb. 5 órája fújtam a csuklómra a Rossmann-ban és még mindig illatozom.
Az ára sincs elszállva!
Örülök, hogy rátaláltam!

selyemepi

2013. november 21.

Szerintem nagyon klassz! Érdekes, mert én pontosan 4 napja fújtam papírra és még mindig remekül érződik az illata. Direkt teszteltem a tartósságát, az előttem lévő véleménye miatt. Most a héten akciós is a rossman üzleteiben és vettem is egyet belőle a páromnak. Ő kifejezetten szereti. Én elégedett vagyok vele és persze a párom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Laci

2012. július 24.

Ez az illat még azt sem érdemli meg, hogy külön felbontsam illatjegyeire, mert annyira szánalmas a tartóssága, hogy ilyet még nem láttam. 1 órája fújtam papírra, de konkrétan semmit nem érzek már az "illatból". A kezdet amúgy biztató volt, kellemes citrusos aroma csapta meg az orromat, de mire hazaértem, addigra a citromok visszamentek nyaralni Spanyolországba. Ez az illat meg menjen a levesbe. 0 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.