Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HelloSziaIvett, Módosítva: 2020. április 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: bergamot, mandarinn, narancs, rózsaszín bors, málna

Szívjegyek: rózsa, sambac jázmin, ylang-ylang, gardenia

Alapjegyek: szantálfa, pacsuli, vanília, orchidea, ámbrafa

sztepi

2020. október 12.

Nagyon szeretem a Replay-es parfümöket. Dm-ben szereztem be a Lovers parfümöt, mert szerettem volna valami kellemes gyümölcsös illatot magamnak.
Első fújásra elég intenzív, viszont egy kicsike idő után édesebb, púderesebb gyümölcsös illatá válik, ami kifejezetten nőies számomra.
Többen is megdicsérték mikor viseltem magamon. Miután elfogy, szeretném újra venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

HelloSziaIvett

2020. április 26.

Próbálkoztam már a márka signature illataival, és a világoskék egészen jól sikerült, de volt néhány pillanat, amikor kifejezetten férfias illatba ment át. Erre az illatra viszont kíváncsi voltam, mert a többivel ellentétben a jegyek alapján egy édes meleg illatra számítottam ami be is jött.
Első kifujáskor rögtön arra gondoltam hogy a replay is felült a cukormáz vonatra, de szerencsére nem. Ez egy édesebb illat a többi signaturehöz képest, sőt valamennyire a végén még púderes is, de itt is fellelhető (bár sokkal enyhébben) a maszkulin vonás. Viszont nem bántó, hanem inkább erőt sugárzó.
Egyetértek az előttem szólóval :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Egyetértek az előttem szólóval :)

AzAKismacska

2020. április 21.

Kèrem, így kell ezt csinálni!
Amennyire nem jövünk ki az anyaillattal, ez èpp annyira tetszik. - Hozzá kell tennem, összessègèben nem kiemelkedô illat. Az àmbra-vanília-rózsabors trió belövi az "Opium"-os vonalra, (megjegyzem, a kinaisarkanyos doboz jol illik hozza) viszont, a pacsuli ès a bergamott nagyon jól kèzben tartja. Hozza a "riplèjes" alapot, ez a kissè nyers, nagyon idèzôjelesen izzadtsagszagú alapillat- ez az, ami a 3 replay signature illatot osszekoti. Ezt nyilvan van aki szereti, van aki nem. Szemely szerint nekem tetszik, igazi "parfum" melyseget ad az illatnak. ( ez sok sokkal dragabb kis divat lityilötyibol hianyzik)
A jazmin es a feher viragok vegig kierzodnek, de pl. a mandarint csak a kifujas pillanataban erzem, utana megeszi az ambra-vanilia.

Elso szippantasra gyumolcsos, de valojaban egy bujos, meleg, szexi illatrol beszelunk (25-30as korosztalyon tudom elkepzelni).
Emiatt az aprilisi release-t nem nagyon ertem. Nyilvanvaloan a keszitoi pl. ihletet meritettek a Black Opiumbol (Ugy, ahogy a feher Signature pl CH Good Girljere hajaz), de ki merem jelenteni, hogy a "Signature" vonal legjobb illataval allunk szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Kèrem, így kell ezt csinálni!