Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: alma, szorbet, petitgrain, méz

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, vanília, ambroxan

klau810614

2020. november 2.

Erős, tömény, mézes - szorbetes, vaníliás, pacsuli így röviden és tényleg hasonlít a Scandalra 🙂
Tartóssága is egész jó, szuper kis téli illat ⛄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Tartóssága is egész jó, szuper kis téli illat ⛄

budaikrisztina11

2019. november 14.

Tegnap találkoztam ezzel az újdonsággal most a Dmben 50%os vásár van. Mivel nem ismertem még magamra fújtam és mentem egy kört nézelődni. Egyszer csak megcsapta az orrom JPG-Scandalja.. Hú mondom kín van ilyen parfüm?(egyik kedvencem) Aztán rájöttem rajtam 😁 nagyon nagyon hasonlít rá az illat, leszáradásban végképp (legalábbis rajtam) megnéztem az összetevőket és valóban van egyezés (méz, pacsuli stb.) tartósság 4-5óra. Edthez képest elég jól bírja. Nálam ez igazi őszi illat és 50%osan teljesen jó, eredeti áron már nem venném meg. Egyébként az illatot imádom nekem egy az egyben Scandal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon finom illata van. 2x szoktam fújni a nap folyamán, de lehet csak magamon nem érzem délutánra. Jó ár/érték arány. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

nyuszo

2019. június 20.

Kedves kis nyári illat...
Nagyon hasonlít az Oriflame On the Edge illatára!
Persze nincs új a nap alatt :))
Kedvezményekkel és kuponokkal potom 2.500.- Ft-ért jutottam hozzá!
Annyiért nem volt szívem otthagyni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

Kedves kis nyári illat...
Nagyon hasonlít az Oriflame On the Edge illatára!
Persze nincs új a nap alatt :))
Kedvezményekkel és kuponokkal potom 2.500.- Ft-ért jutottam hozzá!
Annyiért nem volt szívem otthagyni....