Replay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: godori, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Miracska80

2018. április 3.

Imádom az illatát,jó-jó nem annyira tartós de ettől függetlenül nem pontozom le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

mancus2

2017. szeptember 16.

Nagyon finom illata van :-) a wink után ez a legfinomabb gyümölcsös illat, az ilyen jellegű escada féle parfümökre sajnos immunis az orrom, olyan mintha a semmit szagolgatnám. Ez sem a legtartósabb, de azért ha jól "megfürdök" benne akkor talán jó is lehet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

olahnemese

2015. augusztus 23.

Meglepetten olvastam a nem túl jó véleményeket. Nem sok parfümöt használok el, de ez elfogyott és kifejezetten tartós volt, szerettem. Ahogy anya is, mindkettőnk elégedett volt vele. Nálunk sajnos nem kapható azóta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

lapiskat

2014. május 4.

Én barackosnak érzem az illatát, olyan finom, visszafogott parfüm. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

vedina007

2013. május 16.

A Müller Outletben vettem meg. Akkor még tetszett. Az első néhány alkalommal is, de egy ideje valamiért már nem tetszik annyira és várom, hogy elfogyjon. (Épp mire erre a következtetésre jutottam a barátom is megjegyezte, hogy valahogy már nem annyira tetszik neki ez az illat. Érdekes. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

liliom07

2012. október 13.

Nagyon jó illatú parfüm, de sajnos hamar elmegy az illata. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Nagyon jó illatú parfüm, de sajnos hamar elmegy az illata. :(

goczolodi

2012. április 3.

Régóta megvan ez a parfüm, de a tartósságával én sem vagyok megelégedve, bár azt írták róla, hogy kevés vízzel meg kell dörzsölni és újra érezhető lesz az illat. Amúgy szeretem, mert finom gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

godori

2012. február 26.

Akciósan vettem még annó. Az illatát nagyon szeretem csak sajnos nem bírja ki egész nap szóval nagyon gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

nikk12

2012. február 23.

Megvettem, mert az üzletben még tetszett és akciós volt, de megbántam: nem tartós egyáltalán és az illata kicsit "kesernyés", nem tetszik magamon. Használom, hogy fogyjon, de nem akar el sem fogyni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.