Revalid

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb

B-vitaminokat, biotint és ásványi anyagokat tartalmazó étrend-kiegészítő kapszula.

A biotin kéntartalmú vitamin. Az ember számára szükséges tápanyag.A biotin részt vesz a normál energiatermelő anyagcsere- folyamatokban. Fontos szerepet tölt be a szénhidrátok és a zsírok normális anyagcseréjében. H vitaminnak is nevezik, mely a Haut / bőr / szóból származik. Hatásmechanizmusából következik, hogy szerepe van a bőr regenerációjában, megújulásában. Hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához. Hiánya bőrszárazságot, hámlást okozhat.

A biotin elősegíti a többi B vitamin és az ásványi anyagok hasznosulását és beépülését.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kbeata87

2013. október 27.

Kúraszerűen alkalmaztam - volna - de abba kellett hagynom 3 hét után, mivel nálam hasmenést okozott. Amikor abbahagytam, semmi panaszom nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

b6i6

2013. augusztus 1.

Sok mindent kipróbáltam már a bőrömre is és a hajamra is (mivel nagyon hullik), de egyedül ez állította meg a hajhullásom, már 3 hét után! A bőrömön nem tapasztaltam változást, de csak másfél hónapig szedtem, szóval lehet, hogy ez volt a probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.