Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

sonyador2001

2020. január 11.

Sajnos nekem nem vált be semmi változást nem tapasztaltam, ráadásul egy kínszenvedés volt bevenni az íze miatt. Sajnos nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Szizso

2019. november 4.

Csoda ez a vitamin! Csodát tett az élettelen hajammal! Nagyon szep fenyes lett tole,es nem toredezett, sajnos par hete szedem igy nem tudok velemenyt mondani hogy mennyire segiti noveszteni a hajat! Ajanlom mindenkinek!! fontos hogy étkezes utan kell bevenni mert hanyingert okoz! En egyszeruen imadom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

varju1989

2019. október 6.

Én kb 1hete hasznalom , én vagyok az a személy aki mindenben ketelkedik ezzel is igy voltam, nagyon erosen elkezdett hullani a hajam m, őszi hajjhullas nekem intenzivebb, nagy nehezen ra vettem magam hogy vegyek valamit erre esett a valasztásom, nekem megalitotta a hajhullasomat kb 1 szedem hete napi 2 , nem akartam elhinni, remelem tartani fogja a hatását :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

tia094

2019. augusztus 29.

Én sajnos nem tudtam végig szedni egy dobozt sem, ugyanis néhány szem után ki pattogtam tőle. Valahogy ezek a hajvitaminok nekem mindig pattanásokat okoznak, többet ér a sima multivitamin, C vitamin, omega3 kombó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Hujepicha

2019. augusztus 3.

Par hete elkezdett brutal erosen hullani a hajam. Minden hajmosas utan elkeseritett a latvany a hajotmegtol ami a fesuben maradt! Gyorsan vettem egy nagyobb doboz revalidot mert regebben mar segitett! Most se tortent maskent! Kb 2 het utan napi 2 db kapszula beszedesetol gyonyoruen megallt a hajhullasom! A tablettakat tovabbra is szedem amig el nem fogy! Nekem csodaszer! Imadom!❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

hrrr

2019. február 24.

Már harmadszor állok neki a szedésének, az első két alkalommal rendkívül sokat segített.

Az első alkalom már kb 5 évvel ezelőtt volt, akkor nálam is hányingert okozott, de csak azért mert reggel evés nélkül vettem be, valamint napközben is éves előtt, azóta éves után szedem és így semmi mellékhatása nincs.

Az első két alkalommal nekem megállította a hajhullást, ez volt a célom, és ezen felül a körmeim is megerősödtek, remélem most is működni fog és ezúttal sen csalódok benne:) ugyanis nagyon sok más terméket vitamint, sampont, pakolást próbáltam már de eddig csak ez segített, szerencsére már gondolkodnom se kell mit alkalmazzak, mert már az ára is lejjebb ment

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Timinimoook

2019. február 19.

3 havi adagot kaptam egyik évben...Semmilyen változás nem történt. Nekem alapból sok hajam van, és növeszteni szerettem volna,de nem nőtt. Illetve egészségesebbnek sem látszódott, úgyhogy hiába szedtem. Mellékhatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

skyline

2019. február 5.

hónapok óta csomókban hullott a hajam,már mindent kipróbáltam ,egyéb hajvitamint,magnéziumot,vasat,semmi sem segített. revalid kb egy hét alatt megállította a hajhullásom,nekem nagyon bejött,egy hónap után a copfom is vastagabb lett
érdekes,itt többen írják a hányingert..nekem semmi bajom nem volt,és nincs is tőle..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Pzsepi

2018. december 27.

Undoritó! Egésznapos hányinger és kapszula ízű böfögés. Gusztustalan. Nagyon akartam, hogy hasson, de 2 hét után kidobtam a fenébe.
Lehet, hogy jó a hajnak, de ilyen mellékhatásokkal, ennyi pénzért kell a francnak.
(A DM-es hajvitamin a maga 1000 Ft-os árával viszont teljesen jó! Se íze, se mellékhatás és csodát csinál a hajjal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Zsfanni

2018. december 17.

Nekem szerencsére nem volt tőle hányingerem, babahajaim lettek, viszont csodát nem művelt, a hajhullásom nem csökkent tőle. Összességében az árát tekintve nem feltétlenül érte meg nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.