Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

lkcsdra

2015. november 9.

Mindenki rossz véleménnyel van róla pedig csak meg kell tanulni hogyan is kell szedni. Február óta nagyon hullott a hajam és ez a januári 'semmit nem eszek, csak edzek' akciomnak illetve a ricinusolaj pakolasoknak tudható be. Dús, göndör, vékonyszálú hajam van és világéletemben nem volt gondom a hajammal... idáig.... Hajmosaskor két maroknyi hajam mindig kihullott és ha ez nem volt elég a párnám tele volt hajszálakkal minden reggelre. Megvettem a peak-tol a multivitamin-készítményt és c-vitamint, ami nem hozott kellő változást, de mar segített. Aztán elkezdtem a revalid kapszulat szedni napi 6 darabot az első hónapban es tádááám megállította a hajhullast, szépen kezd nőni a hajam, mar majdnem olyan mint régen (sűrűségét tekintve nem, de tapintása, fényességét, erősségét nézve igen)! Amikor elkezdtem szedni nekem is nagyon hányingerem volt, de nem adtam fel, inkább legyen hányingerem, minthogy ne legyen hajam..szóval tűrtem neki. Jobbnak láttam ha étkezés után veszem be, es igen ..így mar egyáltalán nem volt hanyingerem, sokkal jobban éreztem magam mar:))) Most szedem a harmadik doboz 90db-os revalid-ot (mivel első hónapban két doboz kellett a napi 6db miatt) es mar kíváncsian várom, hogy milyen lesz a hajam (mind hosszúságát, texturajat nézve stb.) napi 3db segítségével, mivel mar csak fenn szeretnem tartani a hajam egészségét. A hajhullast megállította es 2centit az egy hónap alatt nőtt, viszont azt tudni kell, hogy az en hajam mar több, mint egy éve nem akart nőni sehova.. es ez is nagy haladasnak számított nekem:)))) Azt viszont tudni kell, hogy en a revalid-ot vas+cink (bioheal) kapszulaval illetve a fent megemlített Peak termékekkel egyutt szedem, de revalid nélkül nem értem volna el ezt a hajam érdekében, amit vele sikerült:)))) Ajánlom mindenkinek! Eldöntöttem, hogy a változatosság kedvéért 3 hónapos revalid hajkura utan kiprobalom a hairburst 6 hónapos hajkurajat is!:))) hátha jobb lesz es elérem a kívánt hajhosszt!;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

juditkaa70

2015. november 8.

Hajhullás volt a problémám,és nekem tökéletesen bevált. Mindig a Revalid kapszulát szedem ilyenkor. Napi 3X1 kapszula,és 2 hét elteltével a problémám megszűnik tőle! Én nagyon elégedett vagyok vele! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 8.

Anita1984

2015. november 2.

Csak jót tudok róla mondani: megállította a hajhullásomat, erősebb, rugalmasabb lett tőle a hajam és fényesebb. Kúraszerűen 3×2 szedtem 1 hónapig, aztán szintentartáshoz 2×2. 1 hónap szünetet szoktam tartani, ilyenkor kipróbálok más fajta készítményt, de mindíg ehhez térek vissza, mert ez igazán bevált!! Ajánlom !!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Ildi23

2015. november 1.

Nem tudtam beszedni, borzasztó hányingerem van tőle,akkor is ha eszem előtte,közben vagy utána. Sajnos ezt sok véleményben , tapasztalatban olvastam is több oldalon most.Eddig semmilyen más vitaminnal nem volt problémám (c és b vitamin, vas tabletta stb.) de ezt nem bírom beszedni. Viszont szeretnék valamit hogy gyorsabban nőjön a hajam, mit ajánlatok? Hairclinic vagy Biovanne esetleg ? Ár nem számít, csak legyen jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

kiflimorzsa

2015. október 13.

kb 3 darabot bírtam belőle beszedni, nálam sajnos erős gyomorfájást és hányingert okozott...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

erikaasszony

2015. augusztus 1.

Sajnos én rosszul éreztem magam tőle: fejfájás, szédülés, émelygés. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Sajnos én rosszul éreztem magam tőle: fejfájás, szédülés, émelygés. :-(

Cappio

2015. június 16.

nekem sajnos elkezdett töredezni a körmöm tőle és a hajamat sem éreztem egészségesebbnek, sőt... pár év múlva tettem még 1 próbát és ugyanez történt, amint abbahagytam a szedését, elkezdett visszaerősödni a körmöm és a hajam is. szóval biztos hogy nem más tényező okozta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Sz. Csilla

2015. március 4.

Én láttam a csodát, amit egy olyan lánnyal művelt, akinek a kórházi kezelések miatt teljesen kihullott a haja!
Hosszú hajú lányból lett teljesen kopasz, de még a kórházban a további kezelések ideje alatt ettől a kapszulától elkezdett gyönyörűen sűrűn visszanőni a haja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

Csilla91

2015. január 30.

Egy dobozzal szedtem belőle de szerintem a dm-es hajvitaminnak is van ilyen hatása és sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Vanília&Fahéj

2015. január 29.

Nagyon szeretem, nekem rengeteget segített. 4-5 évvel ezelőtt nagyon durván hullott a hajam, semmi más nem tette rendbe, csak ez a kapszula. Pedig nem napi három szemet vettem be. Az első doboznál napi kettőt, a többinél napi egyet. Azt hiszem három dobozzal fogyott el, és a végén már egyáltalán nem hullott a hajam. Csak azért 4*, mert bár a hajhullást megállította, sajnos más hatása nincsen, szebb, fényesebb, erősebb nem lesz tőle a hajam, "csak" megmarad. De hajhullás ellen bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.