Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

edeseper

2013. november 30.

A puffadáson kívül semmi hatás.
Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

A puffadáson kívül semmi hatás.
Teljes pénzkidobás.

Kodi

2013. november 29.

Sokáig szedtem, nem ért semmit. Abban a pillanatban, hogy olyat választottam, amelyben a A-vitamin is van (Biovanne) rendeződtek a dolgok. Ebben sajnos nincs A-vitamin.... No comment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Rild

2013. november 29.

Ez a kapszula nekem fejfájást okozott, úgy hogy nem tudtam végig csinálni egy kúrát. kb 5-6 napig szedtem. Ez alatt a pár nap alatt meg változást nem okozott. És elég drága is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Emeren

2013. november 5.

én kb. 1 hónapig használtam, de össze-vissza, mert nem mindig jutott az eszembe bevenni! :D ...előtte nagyon hullott a hajam, és sajnos utána is, de az is lehet, h a rendszertelen szedés miatt...az Anyukámnak viszont nagyon bevált, bár ő szedte mellé a Biovanne szépségvitaminját is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

incifinci28

2013. november 5.

én is belebuktam ebbe a "csodaszerbe" rengeteg pénz a semmiért és vettem hónapról hónapra mert majd jó lesz.... de nem lett! nekem kellemetlen bélgázokat okozott, puffadást és pénz kiesést.... soha nem venném újra, soha!

Tytto

2013. november 5.

A sokk maradt tovább, a hajam csak fogy és fogy, az egész összefogva már csak egy vékony "tincs", a fejbőröm éktelenkedik mindenhol. Nem tudom, mit kéne tenni, de ez a Revalid nekem is csak egy trágyalé. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

kbeata87

2013. október 27.

Hasonlóak a tapasztalataim ezzel is, mint a Beauty Complex-szel, csak ez hányigert okozott. Az elejétől a végéig. Ezzel végigcsináltam a több hónapos kúrát, hasztalan, semmi változás, pénzkidobás az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Aylawitch

2013. október 7.

Sok mindent nem tudok róla írni, teljes mértékben pénzkidobás volt. Kb. 3-4 hónapig használtam, de hatása nem volt. A hajam hullott tovább ugyanúgy. Ki is dobtam a maradékot, pedig nem volt olcsó, de hát minek használjam, ha hatása nincs. Azóta találtam más szert hajhullás ellen, amivel tökéletesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

évi.2

2013. augusztus 13.

Nekem használt amig szedtem,de amikor vége lett a kúrának el kezdett hullani ismét a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Aviva

2013. július 2.

A kapszulát 1 évig szedtem. Eleinte semmi jótékony hatását nem tapasztaltam, majd 4 hónap után kezdtem érezni hogy a körmeim sokkal erősebbek lettek, nem töredeznek és rendkívül gyorsan nőnek. A bőröm is szebb lett ideig óráig, de a hajamon nem vettem észre komolyabb változást a hajhullásom megállításán kívül. Legnagyobb negatívuma az ára ami elég borsos.
Ezenkívül sokszor émelyegtem tőle és nem volt valami toppon a közérzetem sem amíg szedtem. Ahogy abba hagytam a kúrát, olyan hamar tűntek el ezek a kellemetlen tünetek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.