Revers Cosmetics

Ár:   695 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. június 22.

24 órás közepes fedést biztosító ásványi krémalapozó, melynek használatával makulátlan arcbőr készíthető. Nem nyomja el a bőr természetességét, hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik, valamint bőrelőkészítő hatása van. Pigmentjei szatén réteget képeznek a bőrön, mely által az természetes hatású marad. Csíkmentesen szárad, hosszan tart. Nincs magas fedése, főként bőrszépítésre, egységesítésre javasolt. Nem szárítja a bőrt, de nem ajánlott dehidratált bőrön alkalmazni. Enyhén púderes az illata.

Anitacska01

2020. november 29.

Annyira azért nem fed, hogy 5 csillagot adjak rà.
De volt sokkal sokkal rosszabb alapozóm is. Ez tetszik. Könnyű elkenni, illatra sem rossz, némileg javít az összképen úgyhogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Annyira azért nem fed, hogy 5 csillagot adjak rà.

TRLinda

2020. február 28.

Számomra teljes döbbenet.Mikor megtehettem vettem nagyon drága alapozókat,de ez jobb az összesnél.Belföldi nyaraláskor egy mezőkövesdi háztartási boltban vettem,ezért a nevetséges árért,úgyhogy szkeptikus voltam.Ugye 47 éves korommal,bár alig ráncosodom,válogatni kell melyik a jó alapozó.Na direkt úgy próbáltam ki először,hogy a drága DM-es alapozó az arcom egyik felére és ez a másikra.
Nem akartam hinni a szememnek,semmi maszkosítás,KIFEJEZETTEN RÁNCTALANÍT és így fiatalít,a hatás és a szín pedig nagyon természetes.A drága alapozó emellett enyhén maszkosított,az állaga emellett természetellenesnek tűnt,úgyhogy ki is kidobtam,ezentúl ezt a fajtát fogom vadászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

beautybaby18

2017. október 31.

Teljesen megérte megvásárolni. Sok fajta alapozót kipróbáltam ebben az árkategóriában és drágábbat is. Nekem pont elég a fedése pedig van néhány pattanásom, és nem lettem tőle még ragyásabb. Krémes az állaga, kellemes az illata. Mindennap használom: reggel felkenem az arcomra és délután lemosom, meg sem mozdul. Elégedett vagyok vele, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

virgin86

2017. október 19.

Nincs kedvenc alapozóm, sok fajtát kipróbáltam már, de idáig ez vált be a legjobban. Nagyon szépen kenhető, nem folyós, kellemesen krémes az állaga. Hamar beszívódik és nem fényesedik ki a bőröm. Púdert sem használok hozzá. A fedése valóban közepes, de legalább nem leszek tőle maszkos és így természetes szép összképet ad a végén. Újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.