Revers Cosmetics

Ár:   980 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2018. november 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A FixMat All in One folyékony alapozó matt, közepes/erős fedést és hosszan tartó hatást biztosít. Könnyű formulája nem nehezíti el a bőrt, elkendőzi a legtöbb tökéletlenséget, elszíneződést és a finom ráncok láthatóságát. Láthatóan javítja a kombinált és zsíros bőr megjelenését, bársonyos és egységes színt biztosít. A modern, pigmentált formula több órán át tökéletes állapotban tartja a sminket. Rétegezéssel fokozható a fedőhatása.

4 árnyalatban kapható

babee28

2019. április 16.

Mostanában elkezdett zsírosodni a bőröm, így barátnőm tanácsára kipróbáltam ezt az alapozót. Nagyon jól mattít, a fedése közepes, de nekem nem is kell ennél több. Szép egészséges bőrképet ad, nem bántotta az érzékeny bőrömet. Jó termék jó áron, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.