Revers Cosmetics

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2018. november 21.

A Revers Ideal Cover egy tartós, erős, magas fedést biztosító folyékony alapozó minden bőrtípusra. Krémes formulája tökéletesen elfedi a legtöbb foltot, beleértve a pattanások által okozott hegeket, elszíneződéseket, a bőr felszínén látható kitágult hajszálereket (rosacea/couperose) és a tág pórusokat, halványítja az anyajegyeket. Természetes hatást biztosít. SPF szűrővel rendelkezik.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lydiadeathtrance

2019. március 3.

Pár napja tesztelem ezt az alapozót. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami sajnos csokibarna a fehér bőrömön 😥, így ez miatt le is vonok egy pontot. Ezt leszámítva jó kis alapozó, azonnal beszívódik,megszárad, fixálja magát, ezáltal púdert nem igényel és valóban simítja a pórusokat. Egész nap ugyanúgy néz ki a bőrön, semmit nem változik, tartós. Matt, kissé szárít, az illata nem a legjobb. Fedése egész jó, de azért full coverage-nek nem mondanám. Tehát ár/érték arányban abszolút jó, de ahogy említettem, világos bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.