Revers Cosmetics

Ár:   360 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Franciska007, Módosítva: 2019. február 26.

"A három szín kombinációja Lavien Trio lehetővé teszi a hatásos és tartós sminket, a természetestől a legkifinomultabbig. A szemhéjfesték hangsúlyozza, kivilágítja a szemet. Könnyen felvihető, pigmentek teli formulája biztosítja kiváló (le) fedést."

Franciska007

2019. február 22.

Kb. 1 éve használom, kíváncsiságból vettem a meglepő ára miatt. A zöldes-arany hármasom van, nagyon szeretem a színeit, jól bírja a szemem és egész sokáig fennmarad, ha kell újra rá lehet kenni a következő réteget. Az applikátor könnyen fogható, kényelmesen kezelhető, Artdeco-ról váltottam erre, főként annak ára miatt, így több színt tudok egyszerre kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.