Revers Cosmetics

Ár:   595 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Yami, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Ásványi sminkalapozó primer, mely hatékonyan meghosszabbítja a ráhelyezett alapozó és smink tartósságát. A bőrt simává, bársonyossá, puhává teszi, valamint a fakóságot eltünteti. Természetes üdeséggel tölti fel a benne található szilikonolajjal és előkészíti a bőrt a folyékony, krém, hab, gél vagy a por textúrájú alapozáshoz. Ezzel biztosítva az egyenletes festékeloszlást ráncok nélkül. Védelmet nyújt a káros környezeti hatások ellen. A termék tejfehér színű, de a bőrrel érintkezve szinte azonnal áttetszővé válik, így bármilyen bőrszínhez alkalmazható.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nekem nem vált be sajnos,lehet hogy én csinálok valamit rosszul ... nagyon olajos érzetet hagy a bőrömön,mintha olajat kennék rá,kellemetlen rá sminkelni,csúnyán mutat a fejemen. Lehet hogy nem az én bőrömnek találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

senorita78

2017. október 17.

Nagyon jó termék. Vékony rétegben kentem az arcomra, hamar beszívódik. Szépen megtapad rajta az alapozó, nem csúszkál. Biztos hogy újraveszem, ha elfogy. Ennyi pénzért nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.