Revers Cosmetics

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lillie, Módosítva: 2017. május 8.

Puha, erősen pigmentált kontúrozó, satírozó , nagyméretű (20 centiméteres) ceruza ajakra. Matt a finishe.

tonic

2020. december 13.

Nem kaptam ajándékként,én vettem.Nagyméretű,az átlagnál nagyobb,krémes,elég tartós,nem karcol,szép színekben,magában is használható, faragóval a kupakban,olcsó,jó minőség,nem mászik el,szinte nem is hiszem,hogy mindez egy termékre jellemző felsorolás... több szinben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

Maja92

2018. október 15.

Rendeléshez választottam ajándékba egy szép bordós színt. Nagyon szeretem használni, pigmentált, tartós. Szeretnék több színt is beszerezni :) 5/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

birdy70

2018. szeptember 2.

Tartós, szép színű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Tartós, szép színű.

danyadi77

2018. július 10.

Én is online rendeléshez választottam ajándékba. Valóban egy jó ceruza, pigmentált,tartós, könnyen kezelhető. Nekem egy szép mályvás rózsaszín van. Akár rúzs helyett is használható. A hegyezőjét még nem próbáltam. Korrekt, hogy ennyi pénzért ekkora mennyiséget kapunk, de igazság szerint várom, hogy kicsit fogyjon,mert túl hosszú, gondot jelent a tárolása:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Leoni

2018. március 8.

Ez egy NAGY ÉS NAGYON JÓ ajakkontúr ceruza! 20 cm hosszú, 2 g kiszerelésű, matt finish-el, puha/krémes, nagyon pigmentált, 10 választható árnyalattal. A Make Up Plaza webáruházában rendelhető 350 Ft-ért :-), de 5 000 Ft feletti rendelésnél választható ajándékként:-) ! Az én választottam a "No. 08 Natural Matt", amely azzal nyűgözött le otthon, hogy tökéletesen egybeolvad az ajkam színével és üdébbé teszi :-) A legelső érintéssel azonnal látszik a gyönyörű színe (valóban nagyon pigmentált!). Szeretem a trend it up matt rúzsait és kontúr ceruzáit és amíg az utóbbi 0,3 g és 799 Ft és bár csavaros, de ez .... ez ... Hát, lányok, hegyezni kell (amit a ceruza kupakjánál meg is találtok), de megéri a "fáradságot" :-) !!!
A Make Up Plaza csapata pedig fáradhatatlanul minden kérésemben és kérdésemben készséggel a rendelkezésemre állt! Pontosak, precízek, gyorsak, segítőkészek! Maximálisan gondoskodnak arról, hogy elégedett lehess!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

pink sunrise

2017. november 5.

Makeupplázánál( és itt megjegyezném hogy hihetetlen korrektek, segítőkészek,csupa pozitív tapasztalatom van velük) leadott rendelésnél bizonyos összeg fölött ajándékként lehetett választani.Nagyon szép színek (azóta több is van már),tartós, és tényleg dupla méretű mint pl egy Essence ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

eszterlánc

2017. október 16.

Tényleg hatalmas, és a kupakjában hegyező is van. Ennyi pénzért én sem vártam sokat, de nem csalódtam benne. Sőt! Annyira tartós és pigmentált, hogy sokszor az egész számat fefestem vele. Nem kenődik el, nagyon jó minőségű. Biztosan veszek még más színűt is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Dorisz1990

2017. július 9.

Elsőként azt szeretném megjegyezni hogy ez a szájkontúrceruza kétszer akkora mint a boltokban kaphatóak! Az ára 400 Ft , és még jó is ? - a válasz igen ! Siena-nevű ceruzát rendeltem és nagyon jó tényleg matt nem kenődik el. Meglepetés volt ,mivel ennyi pénzért nem vártam sokat , próbának rendeltem egyet de ha legközelebb rendelek biztosan fogok még más színeket ebből a típusból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.