Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: jeva72, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló, édes illatú krém

• 24 órán keresztül nedvességgel látja el a bőrt
  • Simává, egészségessé és hidratálttá teszi a bőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

franciska.papp18

2016. január 12.

Gyűlölöm ezt a krémet. Kb két hétig bírtam használni. A krém maga nem lenne rossz, de annyira borzalmasan erős illata van, hogy nem tudom elviselni magamon. Egy ideig még kellemesnek éreztem, de egy idő után már annyira soknak éreztem az arcomon ezt az illatot, hogy a hideg rázott, hogy ezt kellett használnom. Úgyhogy lepasszoltam a pasimnak, talán ő elhasználgatja. :D

UPDATE: Még a pasim se bírja elviselni. Ami nagy szó, mert általában a pasik nem szoktak annyira válogatósak lenni. Az meg még ráadás, hogy még rajta se bírom elviselni. Ha lehetne 0 csillagot adni szerintem annyit kapna. A kukában landolt és még elég sok volt benne. Pedig nem egy kifejezetten olcsó kategóriás arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

jeva72

2015. január 1.

Alapjában véve egy zsíros krém,ami meglehetősen nehezen szívódik be.
Az illata kellemes,de nekem a bőrön zsíros, és nem hidratáltság érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 1.

Alapjában véve egy zsíros krém,ami meglehetősen nehezen szívódik be.
Az illata kellemes,de nekem a bőrön zsíros, és nem hidratáltság érzetet ad.