Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: széva, Módosítva: 2021. május 31.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Illatjegyek: szegfű, szantálfa, pézsma, moha, jázmin, rózsa

MankaJanka

2023. április 1.

Az anyósom fürdőszobai polcán pillantottam meg ebből egy vintage fél üvegnyit. Azonnal megkértem, had fújjak a csuklómra egyet, hogy megismerhessem, hisz ez egy retro kincs, és nekem tudnom kellett milyen az illata 🤗. Anyósom készségesen megengedte, és el is mesélte, hogy ezt még évtizedekkel ezelőtt kapta Amerikából ajándékba.
Ez egy erőteljes és szerintem kicsit maszkulin illat. Mély tisztaságillata van. Nagyon retro, de menő módon retro ☺️ Nekem ismerős gyermekkoromból.
Nem használnám, mert nekem maszkulinab a kelleténél, de irígylem a szillázsát és a tartósságát. Sajnos ez ma nem gyakori tulajdonság a parfümök esetében....
Minden esetre fel dobta a napomat, hogy egy igazán régi illatot ismerhettem meg 🤗 és természetesen 5*, már tiszteletből is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 1.

széva

Korcsoport: >54
2021. május 22.

Sokáig használtam, akkoriban ez nagyon jó parfüm volt. Ezt sokan keverik össze a doboz színe miatt a blue charlival. Nagyon szerettem talán ez az illat és a Le De Givenchy indítottak el az illatok világába. jó volna megszagolni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 22.