Revlon

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Essie, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Müller

• Sima, rugalmas formulája csomók nélkül, egyenletesen fed.
  • Lash Separator spirálkefével, mely szétválasztja és definiálja a szempillákat.

Stenico

2018. március 21.

Sajnos ez már a 3. termékük, ami mostanában csalódást okozott. Talán csak régi volt a készlet, de mindenképpen túl sűrű a festéke és fura ragasztószerű foszlányok vannak benne. Felkenve ennek megfelelően csomós és túl vastag, de legalább tartós, nem maszatolódik/pereg le a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

fruzsina9893

2017. október 14.

Szülinapomra kaptam ajándékba, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Én általában csak Maybelline szempillaspirálokat használok, mert valahogy úgy érzem, hogy azoknak a legjobb a festéke, az tapad csak jól a pilláimhoz, ezért ehhez és félve nyúltam hozzá, de nem volt okom félni, mert simán fel veszi a versenyt a Maybelline spiráljaival. Szépen szétválasztja a pilláimat, dúsabbak és vastagabbak tőle a szálak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Szülinapomra kaptam ajándékba, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

adryennbeauty

2016. október 24.

Az eredmény szerintem nagyon szép és látványos.

Nehezen indult a kapcsolatom vele. Valahogy nem működött, nagyon összetapasztotta a pilláimat és szörnyű volt a végeredmény. Így félre is tettem 1 jó hónapra, mígnem a napokban újra a kezembe akadt és gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt. Mennyire jól tettem.
Szinte elámultam az eredménytől.
Csodaszép fekete és nagy pilláim lettek. Alig akartam elhinni.
Nem tapaszt és szépen ível, nálam megvan a drámai hatás amit ígér.
Könnyen megfesti a legapróbb pillákat is.
Már 1 rétegben is szép, de nekem 2 rétegben az igazi.
A lemosása is könnyű, nem ragaszkodik a pillákhoz, nem töri.

Sajnos egy problémám mégis akad. A nap végére elkezd leperegni és maszatolódni, amit nagyon sajnálok :( Ezért kap tőlem csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Az eredmény szerintem nagyon szép és látványos.

Szinte elámultam az eredménytől.
Csodaszép fekete és nagy pilláim lettek. Alig akartam elhinni.
Nem tapaszt és szépen ível, nálam megvan a drámai hatás amit ígér.
Könnyen megfesti a legapróbb pillákat is.
Már 1 rétegben is szép, de nekem 2 rétegben az igazi.
A lemosása is könnyű, nem ragaszkodik a pillákhoz, nem töri.

Cukorgomboc

2016. július 14.

Eddigi kedvenc spirálom! Kicsi fej, amivel könnyen hozzáférek a legeldugottabb pillákhoz is, nem csomósít, nem pereg és imádom a csomagolás matt tapintását. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Essie

2016. június 16.

A piros kupakos all in one, és e között vacilláltam sokat, de végül ez győzőtt, főleg, mivel olcsóbb, mint a piros, másrészt az all in one-nak pici a keféje, és azt olvastam róla, hogy ezáltal tovább tart a szempillafestés, ami sietős reggeleken annyira nem pálya. Szóval, dramatic definition, amit, vagyis a drámai hatást nem tapasztaltam, viszont számomra ez most a kedvenc szempillaspirál, és tuti, hogy újravevős (vagy kipróbálom a pirosat... :) ). Hétköznapra tehát tökéletesen bevált, könnyű felvinni, nem tapadós-ragadós a textúrája, ezért nem csomósodik, nem tapasztja össze a pillákat (!), nap végére sem pereg, nem maszatolódik, viszont lemosni könnyű, és másnap reggel sem azzal kelek fel, hogy összegyűlt egy kis maradék festék a szemem alatt... Nekem tetszik a csomagolása is, jól esik közbe venni, nem tudom, az alsó mattos fekete része milyen anyagból van, de nagyon különleges, nézetre és tapintásra is. Maga a spirál szilikonsörtés, én azt szeretem is benne, a feje nem túl nagy, szintén jó pont, és ami eleinte fura volt, kicsit hajlik (a feje) spirálozás közben, ettől eleinte tartottam, de gondot nem okoz.
Összegezve szupi kis spirál ez, csillagos 5-ös, Revlon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Összegezve szupi kis spirál ez, csillagos 5-ös, Revlon! :)