Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ár: 2400Ft + száll költség , Eladó: Qwerty1234
Állapot: eredeti bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Előreutalás után postán maradó vagy foxpost

pont

2016. március 21.

nem sok műszempillát használtam életemben, szóval viszonyítási alapom nem nagyon van, de ez eléggé rendben van. a ragasztója jól tart, felrakással kicsit megszenvedtem, de gyakorlás kérdése. én jobban szeretem a természetes hatású szempillákat, sajnos ezen eléggé látszik, hogy mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

HeniM

2016. március 21.

Természetes és egyszerű feltenni :) A ragasztója is nagyon jó, igaz én azt külön vettem és... legjobb!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

mnikc

2015. december 30.

99 Ft volt a Dm-ben 1 illetve 2 paras hat feltankoltam belole rendesen :) nagyon jo minoseg csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

ponikiralylany

2015. november 30.

Karácsonyra kaptam, nagyon megszerettem. Nem feltűnő, könnyű a felragasztás, mondjuk én duo ragasztót használok minden pillához. Külön tetszik, hogy átlátszó a gerince, így akár szemhéjfesték nélkül is hordható, pille könnyű. Picit sokkalom az árát, van ugyanennyire jó egy Ardell szempilla is, kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Timcsi85

2015. augusztus 25.

Az év elején sikerült az egyik békéscsabai DM-ben fityingekért hozzá jutnom több párhoz is. Sajnos mostanra mind elfogyott belőle, de ha tehetném újravenném. Egyszerűen fantasztikusak: akár a drámaian látványos, akár a természetes hatású pillák. Csúcsszuperek. Saját ragasztóját nem használtam, DUO-val applikáltam, minden alkalommal elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Bunnylove92

2014. december 6.

Meglepő ilyet olvasni egy Revlon műszempilláról, amit ugyebár a műszempillák "Mercédesének" tartanak. Szerintem nagyon szép természetes hatása van, hát igen a felrakást azt gyakorolni kell, de ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Lulic

2014. november 16.

Sajnos ez nekem egy kicsit se jött be:( Nehéz feltenni, csúszkál, a ragasztó mindig be van száradva. Pedig én akartam, hogy jó legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.