Revlon

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Az innovatív kialakítás lehetővé teszi a haj szárítását és fésültetését egyidejűleg, ami csökkenti a hajvégek romlását és időtakarékos. Az ovális kefe alakja megkönnyíti a haj fésülését a gyökerekhez legközelebb. A magas hőmérséklet miatt a haj minden irányba megosztódik, ahogy szokásos mondani: "mágnesezve". Ha a hajat forró levegővel szárítja, akkor a szár dísz megszárad, könnyen felhalmozódik a pozitív töltés. A negatív ionok áramlása puhábbá teszi a hajat, kiküszöböli a statikus elektromosságot és simábbá teszi a hajat. Ennek eredményeként ez a kefe ionizációs funkcióval rendelkezik, negatív iongenerátorral rendelkezik, amely semlegesíti a pozitív töltést. Ennek eredményeként a haj hidratált, finomabb és egészségesebb marad.

• Kevesebb idő, kevesebb kár
  • A levegő egyenletes és gyors elosztására tervezték. Gyorsan stilizálja a hajat anélkül, hogy károsodna.
  • Ionizációs technológia
  • Kerámia bevonat
  • A műanyag bevonattal ellátott klasszikus szárítóktól eltérően a kefe kerámia bevonása biztosítja a levegő hőmérsékletének egyenletes eloszlását a hajszárítás során. Emiatt nem melegszik túl.

One-Step Hair Dryer & Volumizer Elektromos Hajkefe
Ár: 5.000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, Posta, személyesen Újbuda, Budaörs

eve57

2021. április 5.

Kevdves Olvasó!

Dús korona minden nő álma. Főleg, hogy most jött vissza a 90-es évek Cindy Crowford stílus a hajszárítás terén. Ez a haj ordít a "volumen volumen és még több VOLUMEN"-ről. Dús hajtő, a hajvég pedig szépen kunkoridok. Így igaz, csak nem ezzel a termékkel.
Pár hónapos használat után bátran ki merem jelenteni, hogy ne vedd meg!
De kezdjük is az elején. Mikor végre kézhez kaptam, amúgy is a soron lévő hajmosás már esedékes volt, be is vetettem a rutinba. Első két alkalommal, még nem igazán éreztem rá az ízére, de hamar bele lehet jönni, mit és hogyan. A hajam puha és selymes volt. Az 55 cm hosszú hajam viszonylag gyorsan megszárította.
Ezek után következett az újabb, és újabb hajmosás. Minden egyes alkalommal okosodtam a hajformázó használtatát illentően. Kb. 80-90%-ban száraz hajon jobban működik. Ne a hajvégtől csavarjam fölfelé, hanem a tőhöz közelebb fordítsam át a hajam rajta kétszer és úgy lehet húzni is, és nem tépi ki a hajad. Hasonló egyéb praktikákra.
Viszont az utóbbi pár használat után feltűnt pár érdekesség, ehhez szeretnék a dobozáról idézni:
"Ion technológia a gyors, selyem-puha, fényes eredményért." A ma már ismert ion technológiával hajszárítók tömkelegéből lehet válogatni. De miről is szól ez pontosan. Röviden, tömören: ahelyett, hogy a hajszárítód az egyszerű levegőt felforrósítva adná tovább, egy ionos hajszárító negatív ionokat fog kibocsátani, a nedves hajban lévő pozitív ionokat vonzva. Ez lehetővé teszi a haj gyorsabb száradását, és mivel gyorsabban záródnak a kutikulák, a haj magába zárja a nedvességet (ez lehet az olaj amit a hajadra kensz stb.) Annyira jól hangzik, mégis bűzlik ez nekem. Biztos van ebben ion technológia?
"Ovális kialakítás - finoman ívelt oldalak a selymességért és kerek szélek a sima, dús és göndörített végekért" HA-HA-HA. Addig minden igaz volt, míg az egyenességről és simaságról szólt. Ezzel a termékkel éppen annyi göndörséget fogsz elérni, hogy a hajad vége egy csónak aljára fog hasonlítani. Másnapra a haj is lelapul.
"a hajat forró levegővel szárítja" - Ebben biztos lehetsz!!! Egy perc után a készülék úgy ég, mint a boszorkányok a mágján. Legalább is én úgy érzem magam tőle. Mintha fákjába tekergetném a hajam egy idő után. Sőt a szárítás második felétől, bőven használható a hideg levegő funkció, hiszen az is a forrót fújja csak, annyira felhevült a formázó addigra.
Mindezek oda vezettek, hogy ma szépen visszakerült a dobozába, és elásom valahova. A hajam sprőd, hiába a sok hővédőnek. A fényét elvesztette. Most mehetek levágatni, amit nem bánok, de maga a haj szerkezetét roncsolta. Számomra nagy csalódás lett ebből az agyondícsért termékből.
A termék takarítása is nehézkes egy idő után.

Ezt a terméket senkinek sem ajánlom! Aki egyenes hajra vágyik, vegyen meg egy utánzatot fele/negyed annyi áron. Még az lehet jobb minőségű termék, mint ez.
Az ötlet nem volt rossz a Revlontól, a kialakítás a haj egyenesítésére tökéletes, de a minőség... inkább maradjanak a kozmetikai termékeknél, az elektronikát pedig bízzák a szakértőkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Kevdves Olvasó!

Pár hónapos használat után bátran ki merem jelenteni, hogy ne vedd meg!
A termék takarítása is nehézkes egy idő után.

postareb

2021. február 6.

Nagyon sok véleményt olvastam és videót néztem a készülékről, mielőtt 5 hónappal ezelőtt megrendeltem. Nagyon örülök, hogy végül ezt a hajfekét vásároltam meg és nem egy normál ionos hajszárítót. A videókban is látszódott, hogy nagy a fej része, de azért meglepett a nagysága, amikor kibontottam. Először azt gondoltam, hogy a kb vállig érő hajamnak ez túl hatalmas kefe és nem tudom majd megfelelően használni. Szerencsére nem így lett! Ugyan kell egy pár alkalom, amíg ráérez az ember a helyes/optimális használatra, de utána garantáltan nem bánja meg a döntését! Sosem voltam egy nagy hajszobrász, de ezzel tényleg szalonminőségűre tudom szárítani a hajamat mindössze 10 perc alatt. Mindenkinek szívesen ajánlom, aki bénázik a hajszárító+hajfeke kombóval, de szeretne dús, fényes, természetes volumenű hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

vkata96

2021. január 11.

Nagy reményekkel vettem meg, rengeteg YouTube videót megnéztem előtte. Az én hajam nagyon vékonyszálú, és nagyon kevés is. Sajnos azt a wow hatást nem érte el, amit sok review videóban láttam, de határozottan nem rossz. Nagyon kényelmes, hogy nem kell a kefével meg a hajszárítóval zsonglőrködni, a közepes hőfok is pont jó, nem is gubancol. Szép egyenesre szárítja a hajam, és azt mondanám, hogy közepesen dúsít (hajhabbal persze). hullámosítani ezzel nem próbáltam, mert úgyse tartaná meg a hajam. Most váll alá ér a hajam, de ha nyáron rövidebbre vágatom, kiváncsi vagyok, tudom-e jobban dúsítani vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

LUNACICA

2021. január 5.

Én egyszerűen imádom, nekem egy csoda! Először nagyon szkeptikus voltam vele kapcsolatban, rengeteg értékelést olvastam el ,és videót néztem meg róla, féltem, hogy a túl nagy feje miatt nem fogom tudni majd használni. Mióta megvan szinte elő sem vettem a hajszárítómat, mert vele tökéletesen és gyorsan egyenesre tudom szárítani a hajam, miközben a hajtövemet is megemeli, így dúsabbnak tűnik a hajam, de ha kisebb tincseket fogok be, akkor lágy hullámokat kapok. Szerintem maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

pdorka13

2021. január 4.

Alapjáraton göndör/hullámos, de vékonyszálú és száraz hajam van, nehezen fésülhető és könnyen gubancolódik. Tutorial videókban azt tanácsolták, hogy ne egyből a nedves hajon használjuk, hanem egy pár perces hajszárítás után (kb 60-70%-os szárazság), mert úgy képes a hajat roncsolni, hövédő persze mindenképp kell rá.

Én is így teszek, így a hajam nagyon puha és fényes utána, lehet vele egyenesíteni (nem teljesen kerek a feje, hanem van lapos oldala) és göndöríteni is kisebb gyakorlás után. Iszonyat könnyű használni, én sosem voltam egy nagy hajformázó, de a használatát bárki könnyen meg tudja tanulni. Hajtöveknél dús, havégeknél pedig szép sima, fényes haj, mintha csak a fodrásztól jöttem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Kati04

2020. december 28.

A piros dobozos verzió van meg ami kicsit kissebb mint ez, bár így is hatalmas a feje.

Göndör hajam van kb. 2C-3A. Általában göndören hordom, de néha szeretem kivasalni is. A vasaláshoz első lépésként mindig körkefével és hajszárítóval egyenesre kell száritanom, utána pedig átmenni rajta hajvasalóval ahhoz, hogy szép legyen. Ez a kettő lépés eddig elengedhetetlen volt a szép egyenes haj eléréséhez önmagában az egyenesre szárítás és a vasalás nem volt elég.

Sok youtube videot megnéztem erről a hajszárítóról és nagyon érdekelt a hatása. Kíváncsi voltam mennyivel jobb mint a sima körkefe+hajszáírító kombó.

Nos eddig 2x használtam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sima körkefével egyenes, de oroszlán sérót kapok ami vasalás nélkül vállalhatatlan de ez a kis szerkezet teljesen más.

Szárítás közben folyamatosam tekerem, forgatom, hogy megfeszüljön a haj, így szép sima lesz a végeredmény. Nem hiszem el, de ezzel a kis eszközzel skippelhetem a hajvasalót! Beszárítom, és kész is. Fényes selymes sima hajat kapok fele annyi idő alatt, mint ha sima körkefét használtam volna és még vasalnom is kéne rá.

A hajtöveknél azért nem 100%-os. Ott egy kicsit pufibb marad az eredmény, mint vasalóval de a hajvégek egyáltalán nem igénylik a vasalót aminek nagyon örülök. Így sokkal egészségesebb a hajnak.

Az is tetszik benne, hogy természetesebb esése van a hajamnak, mintha szög egyenesre vasalom, a hajvégeket akár kifelé vagy befelé is száríthatom, ami szép "szalon kinézetet" kölcsönöz.

Göndörök, ha gondolkodtok rajta, szerintem megéri beruházni. 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Göndörök, ha gondolkodtok rajta, szerintem megéri beruházni. 😊😊

gspod

2020. július 31.

A kopijával sok helyen találkozok hirdetésekben, olcsóbb is, de nem mertem megkockáztatni. Egyelőre tanulgatom, hogy kell használni, dúsítani dúsít, felül még nem tudom szépen beszárítani vele, de alakul. A károsodástól azért még eléggé tartok, nagyon remélem, hogy nem égeti meg a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.