Revlon

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Picijenci, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   19 900 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Az innovatív kialakítás lehetővé teszi a haj szárítását és fésültetését egyidejűleg, ami csökkenti a hajvégek romlását és időtakarékos. Az ovális kefe alakja megkönnyíti a haj fésülését a gyökerekhez legközelebb. A magas hőmérséklet miatt a haj minden irányba megosztódik, ahogy szokásos mondani: "mágnesezve". Ha a hajat forró levegővel szárítja, akkor a szár dísz megszárad, könnyen felhalmozódik a pozitív töltés. A negatív ionok áramlása puhábbá teszi a hajat, kiküszöböli a statikus elektromosságot és simábbá teszi a hajat. Ennek eredményeként ez a kefe ionizációs funkcióval rendelkezik, negatív iongenerátorral rendelkezik, amely semlegesíti a pozitív töltést. Ennek eredményeként a haj hidratált, finomabb és egészségesebb marad.

• Kevesebb idő, kevesebb kár
  • A levegő egyenletes és gyors elosztására tervezték. Gyorsan stilizálja a hajat anélkül, hogy károsodna.
  • Ionizációs technológia
  • Kerámia bevonat
  • A műanyag bevonattal ellátott klasszikus szárítóktól eltérően a kefe kerámia bevonása biztosítja a levegő hőmérsékletének egyenletes eloszlását a hajszárítás során. Emiatt nem melegszik túl.

gspod

2020. július 31.

A kopijával sok helyen találkozok hirdetésekben, olcsóbb is, de nem mertem megkockáztatni. Egyelőre tanulgatom, hogy kell használni, dúsítani dúsít, felül még nem tudom szépen beszárítani vele, de alakul. A károsodástól azért még eléggé tartok, nagyon remélem, hogy nem égeti meg a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.