Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. január 29.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nillla

2015. február 7.

Soros műszempillához teljesen jó! 24-48 órán át is tarthat! Annyi a trükk, hogy nem csak a műszempillasor szélét kell bekenni, hanem saját szempillatőnél mint egy szemhéjtust kell alkalmazni. ;) Vízállóságról azért ne beszéljünk.. Egyik szilikonos (rugalmas) műszempilla ragasztó sem nevezhető vizállónak (sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Jucccc

2014. január 23.

Eddig egyszer használtam csak, de teljesen meg vagyok elégedve vele. Amit korábban a műszempillához adtak, az használhatatlan volt, ez viszont csúcs ahhoz képest!
Bár ez volt az első próbálkozásom műszempillával, és eléggé bénáztam vele, a ragasztó így is lojális volt velem. :)
Nagyon jó az ecset, szépen, vékonyan, pontosan lehet vele felvinni a ragasztót. Felvitelkor kicsit kékes a színe, majd átlátszó lesz. A vékony ecset miatt könnyen lehet pótolni a ragasztót, ha a szélekre kicsit keveset tettünk belőle.
Egész napos viselés mellett csak egy minimális szakaszon engedte el a pillákat, ami kívülállóknak nem volt észrevehető, csak én láttam és éreztem. Emiatt viszont nem vonok le, mert nekem is van még mit gyakorolnom. Remélem jóban leszünk vele továbbra is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.