Revlon

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1015, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Revlon Professional Pro You Repair hajszerkezet javító, regeneráló sampon roncsolt hajra

• Professzionális kezelés sérült, töredezett hajra
  • A haj visszanyeri elaszticitását és erősségét, egyben könnyen kezelhető marad
  • A szója-kivonat természetes összetevői (phospholipidek, glycolipidek és F vitamin) könnyen beépülnek a hajszál cortex részébe
  • Belülről újrastruktúrálják a hajat, javítják erősségét, elaszticitását és szépségét
  • Regenerálja a haj külső és belső szerkezetét, serkentve az elasztin és kollagén képződését
  • Búza protein tartalma megvédi a kutikulát a külső hatásoktól és javítja a haj szerkezetét
  • Hővédelmet nyújt, mely meggátolja a haj kiszáradását
  • Hajszerkezet javító sampon szója és búza protein kivonattal
  • Regenerálja és erősíti a kutikulát
  • Táplálja, javítja és intenzíven óvja a hajat
  • Visszaállítja a haj puhaságát és fényét természetes módon

Anita77

2018. június 24.

Nekem a piros Uniq One jobban bejött. Ez sem rossz, de az hozza, amit ennek a leírásánál olvasni. Nem hidratálja eléggé a hajat, kifésülésnél vannak gondok, mindenképp kell mellé balzsam. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Edina1015

2015. december 21.

Olyan dolgokon ment keresztül a hajam, mint színezés, festés, dauer, hajtőemelés, tartós hajegyenesítés, és a végső volt a hajleszívás és újrafestés, amik mind meglehetősen megviselték az egyébként is vékonyszálú hajam. Elég rövidre kellett volna vágatni a hajam ahhoz, hogy csak az egészséges rész maradjon, amit nem akartam. Vágatok rendszeresen, felhagytam a vasalással és elkezdtem biosampont használni, ami jó volt, de.... majd fodrászomnál akadtam rá a REVLONra. Imádom ezt a sampont <3 Érezhetően erősíti, táplálja, kellemes tapintásúvá és illatúvá teszi a hajat. A hajvégápolójával együtt (Uniq One) használom.

update: Annak ellenére, hogy elégedett voltam a samponnal, pénztárcabarátabb után néztem drogériában. Elsőre jónak tűntek a Fructis olajos termékei, de mintha megszokta volna a hajam és nem nyújt megfelelő ápolást. Nem kísérletezek, marad a Revlon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.