Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. október 11.

Kategória:   Hajápolók

9. Megelőzi a töredezést
  10. Dúsabb hatás

Ingi

2019. december 10.

Nagyon-nagyon jó! Sima, fényes, selymes hajam lesz tőle. Isteni illata van (a vélemények miatt nem a pirosat vettem, hogy ne legyen túl tömény), és elég intenzív is, de nem zavaróan, hanem kellemesen.
A kifésülést nálam nem különösebben könnyíti meg, ebben a Gliss kur a jobb (mondjuk ez amúgy sem fő gondom, szóval nem katasztrófa). Amire viszont abszolút nem számítottam, és hatalmas meglepetés, hogy amióta használom, lényegesen kevesebb hajam hullik! Nálam újravevős :) (talán más illatban is, mert kíváncsi vagyok :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Panni21

2018. december 20.

Ami a hatását illeti, ugyanolyan jó, mint az eredeti, tényleg csak az illatuk különbözik. Nagyon finom, természetes zöldtea illata van, enyhén megmarad másnapig. Aki a piros változatot túl parfümösnek találja, ezt szeretni fogja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.