Revolution

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   13 ml + 3 ml + 2,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2021. május 26.

Kiszerelés:   13 ml + 3 ml + 2,8 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ajakápolók

3 db termékből álló szett.

• Ajakradír: gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket.
  • Ajakbalzsam: Gél állagú maszk mélyrehatóan hidratál.
  • Ajakolaj: Az ajkak PH-jával megegyező színűre változtatja annak színét.

KisHeni

2021. május 26.

Pink Pandáról rendeltem, mert egyrészt szeretem a Revolution márka termékeit, másrészt pedig egyszerűbben el tudom végezni a 3 lépésből álló ajakápolási rutint (nem kell mindent külön beszerezni).......és a rosegold csomagolás is szépséges.
Az ajakradír nagyon gyengusz a cukorszemcsék vagy csak leültek a tubus aljára, vagy elolvadtak, mindenesetre nekem csak az olaj jött ki bármennyit is nyomtam ki belőle.
Az ajakbalzsammal maradéktalanul meg vagyok elégedve, sűrű, krémes állagú termék, 2-3 óráig simán fenn marad az ajkaimon és szépen ápolja őket.
Az ajakoljanál pedig csak utólag vettem észre, hogy PH-ra változó, ami nálam erős sütét fukszia színt jelent, de nagyon tartós és kellemes érzés viselni.
+ pont dinnye illatuk van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

+ pont dinnye illatuk van. :)