Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Rossmann, online

9 szemhéjpúdert és 2 highlightert tartalmazó paletta.

Revolution Pretty Strong Palette / 980.-
Ár: 980.- Ft , Eladó: topsminkotti
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Budapest Belváros vagy 3. kerület), postán maradó vagy Foxpost automatába

Yeticica

2019. december 21.

Teljes aron nem vettem volna meg, de mivel rakaptam a szemem sminkelesere, igy felaron szivesen bevallaltam (koszi Boszi! 😘).
Van par szin ami szamomra teljesseggel hasznalhatatlan (pl a sotetzold ek tuno, amde felapplikalva egeszen randa feketeszoldes foldszin, vagy a vegtelenul barbiebabas csillamos lila) viszont van par szin aminek nagyon orultem (pl a halvany lazacos-rozsaszin ill az aranyok).
Sokkal kevesbe porzik, mint a matt paletta, es szepen kombinaljatobegymassal par szin, jol ossze is satirozhatol vagy akar retegezhetoek.
A highlighter rajtam kozonseges, tul csillaos, de az otevesem szepseges Elzava valik tole, igy altalaban egyutt sminkelunk 😁
Osszessegeben eros 4-es, mert a helyen marad es nekem megeri az a par szin, amit szeretek. De valoszinuleg sokkal profibb palettak is vannak kicsivel dragabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

R3kaBarta

2019. július 7.

Ajándék volt a pinkpandán. Nekem nem igazán tartós, de még tesztelgetem majd. A highlightert nagyon szeretem benne (szerintem a legjobb).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

bolondaviki

2019. május 6.

A színek kihasználhatósága miatt kap csak 4 csillagot. Még jó, hogy ajándék volt. :) A highlighterei elég jók, minden nap használom, de a szemhéjpúderekből csak néhányat sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sammael

2019. január 11.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, ettől függetlenül én nagyon szeretem. Nagyon erősek a színei és nagyon tartósak is. Imádom :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.