Revolution Pro

Ár:   4020 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. február 1.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

• sokféleképp variálható és kombinálható
  • újratölthető
  • a doboz tartalmát a mágneseknek köszönhetően erősen a helyén tartja
  • a tölteteket külön kell hozzá megvásárolni

macooka

2021. február 2.

Én nagyon kedvelem ezt a palettát. Colourpop és Coastal Scents mágneses pan-eket tartok benne már majdnem két éve, és tartanak, mint az állat.
Ebben a sima alumínium nem fog megmaradni csúszkálás nélkül, de egyik mágneses palettában sem, ez nem ennek a palettának a hibája. Azok alját vagy ragasztózni kell, vagy mágnes matricát ragasztani rá.
Gondolkozom, hogy veszek még egyet, mert a Revolution oldalon 5EUR-ért vesztegetik darabját, ami egy ekkora paláttánál olyan, mintha ingyen dobnák utánad. Én jó szívvel ajánlom, mert hiába, hogy átlátszó a tető, szerintem nagyon jól bírja a gyűrődést. Az összes többi palettámat erre pakolom és semmi nem látszódik meg ebből az anyagán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Lina14

2021. január 25.

Nekem vegyes tapasztalataim vannak vele
Csak a nagyon erős mágneses szemhéjpúderek maradnak benne meg, ami csak sima vas vagy aluminium, az csúszkál benne
Én felállítva tartom ás picit meggörbült
Az átlátszó teteje nem rossz, mert látom, hogy mi van benne, de az anyag maga kicsit olcsó hatású, nem igazán ajánlom jó szívvel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Nekem vegyes tapasztalataim vannak vele
Én felállítva tartom ás picit meggörbült