Revolution Skincare

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. március 18.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz olaj kiváló termék a bő gazdag és intenzív hidratálásához. A készítmény gyorsan felszívódik a bőrbe, lágyul és hidratálódik. Gazdag E-vitaminban, egy esszenciális zsírsavban (más néven omega 6 vagy linolsav), amely segít megőrizni a bőr rugalmasságát és lágy felületét, megakadályozza a kiszáradást vagy irritációt, és nem súlyosbítja a bőrt.

cbf91XD

2020. május 10.

Nagyon jó. Pár használat után sokkal szebb az arcbőröm, a pórusaim szépen összehúzódtak. Féltem az olajos állaga miatt, de nem zsírosít, sőt, mindenképp kell hozzá hidratálót használni. Illatmentes, kicsit zselés állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Emolliensek: Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil