Revolution Skincare

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann86, Módosítva: 2019. január 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízmentes formula, ami 2% tiszta retinolt tartalmaz, mely összetevő képes csökkenteni a finom vonalak, a napkárosodás és az általános öregedés jeleit.

Ez a termék nem pattanások kezelésére szolgál. Az aknéra hajlamos bőrön átmenetileg több akne tapasztalható az első néhány hét során a retinoid bármilyen formájának felhasználásával, ideértve az ebben a készítményben találhatót is.

Illatmentes, parabénmentes, alkoholmentes és gluténmentes, CF és vegán.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

JucusB

2020. augusztus 10.

A The ordinary terméke szinte mindig készlethiányban van, így esett erre a választás B tervként. Nagyon szuper, pipettás kiszerelés. Szebb a bőröm. Az egyetlen negatívum, hogy mostanában nem tudom rendesen letekerni a tetejét :D Remélem, a TO termékét is kipróbálhatom, hogy össze tudjam hasonlítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Tincs

2020. június 11.

Valahogy nekem sohasem sikerül időben kapcsolnom és lemaradok a TO retinoljáról,mindig elviszik előlem, ezért már lassan 1 éve ezt használom, háromszor rendeltem újra, úgyhogy azt hiszem megfelelően tudok róla nyilatkozni.
Nagyon jó hatással van a pattanásokra, pattanás utáni hegekre, bőrzsirosodásra. Igazából a hegeim és ráncaim miatt vettem meg, talán valamit segit rajtuk, igazából kellett volna egy előtte képet készitenem, mert lehet, hogy csak hozzászoktam a látványhoz, és ezért nem látom az eredményt nagyon ezzel kapcsolatban. Szagtalan, sárga folyós-olajos formulája van. Emiatt is vonok le egy pontot, mert én nem tudom, hogy csinálták meg ezt az olajos alapot, de egyszerűen csak ül a bőrömön, és nem szivódik be. Egy óra után se. Szerintem reggelre csak azért tűnik el az arcomról, mert a párna felszivja a fejemről. Mondjuk itt hozzátenném, hogy nem 2 cseppet használok, hanem jól meg szoktam küldeni a pipettával a bőröm, had szóljon. Ebben az értelemben előnye, hogy még igy is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Az olaj mint konzisztencia nem túl ideális számomra. De hidratálóhoz adva pár csepp tökéletes, magában nem merném a T-zónám környékére felvinni a tág pórusaimat biztos hogy eltömítené, pedig ahhoz képest hogy olaj elég könnyen folyó, bár amikor első alkalommal magába vittem fel azért éreztem hogy elnehezíti az arcomat és nem nagyon akarja/tudja a bőröm beinni (egyértelműen).
Legközelebb az Ordinary GR-jéhez fogok visszatérni, az emulzió és percek alatt beszívódik.
(Nem azt mondom hogy ez rossz, de nem nekem való, annak előnyösebb akinek a bőre száraz és nincsenek óriási pórusai.)
Nem értem hogy miért nem lehetett ezt is sötétített üvegben a piacra dobni, ha már a C vitamin szérumukkal ezt végre tudták hajtani, a retinoidok is bomlékonyak fény hatására, na mindegy.
Ennek ellenére az összetevők szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Ennek ellenére az összetevők szépek.

Nemesene

2019. december 3.

Olyan terméket kerestem, ami a piros már-már rosacea szerű foltjaimat elhalványítja. Elég kecsegtető volt a dobozka hátoldalán olvasható szöveg szóval egye fene bekerült a kosaramba. Szerintem életem egyik legjobb döntése volt, hiszen a piros foltjaim szinte teljes mértékben eltűntek, sokkal egységesebb az arcszínem. Fontos tudni, hogy csak éjszaka szabad használni, viszont másnapra olyan babapopsi puhává varázsolja a bőrt, hogy az valami hihetetlen. Egyetlen hátránya van, hogy iszonyatos az illata, de ez sem tántorít el, biztosan újra fogom venni. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen