Revox

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: _nebeck, Módosítva: 2024. április 19.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2024-ben megújult összetételű, oktokrilénmentes változat!

Könnyed állagú multifunkcionális krém, amely megfelelő védelmet nyújt az UVA és UVB sugárzás ellen, továbbá hidratálja és puihítja a bőrt. Finom textúrájának köszönhetően gyorsan beszívódik, így létrehozva egy nem zsíros, bársonyosan sima felületű bőrt, amely tökéletes sminkalapnak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Orbanevcsi

2024. május 12.

Nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes illata van, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Könnyen beszívódik és egységes arcbőrt eredményez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 12.

mozartkuglof

2024. május 8.

Csatlakoznék azokhoz, akik pozitívan nyilatkoznak erről a fényvédőről :) Nem zsírosít túlságosan (napközben 1-2 ellenőrzés lehet, hogy nem árt, de nem zavaró). Egy próbát mindenkinek megér, mert még csak nem is kerül sokba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 8.

tpetra0406

2024. május 7.

Szeretem ezt a fényvédőt nagyon. Kellemes az illata nem tolakodó. Már talán a 3. vagy 4. tubussal veszem újra. Felváltva használom a bioderma photoderm creme spf50+ al és még nem tapasztaltam semmi negatívat. Nyáron amíg be nem szívódik kicsit zavaró lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

Melina75

2024. május 6.

Könnyű, gyorsan beszívódó fényvédő.
Nap végére kissé fénylik tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 6.

Könnyű, gyorsan beszívódó fényvédő.
Nap végére kissé fénylik tőle az arcom.

TSRita

2024. május 5.

Az eddigi legjobb fényvédő amit használtam. Nagyobb mennyiségnél is szépen beszívódik és nem hagy fehér foltokat. Nem hagy maga után kellemetlen érzetet. Megfelelő védelmet nyújt és nem utolsó sorban az àra is baráti. Én már legalább a 6. tubussal használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 5.

Kicsicsajbi

2024. május 5.

Igazi naptej illat, könnyed textúra, gyors beszívódás.
2in1 azzal, hogy UVA és UVB ellen is véd 👏, nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 5.

Igazi naptej illat, könnyed textúra, gyors beszívódás.
2in1 azzal, hogy UVA és UVB ellen is véd 👏, nálam újravevős.

Evlin01

2024. május 5.

Először nagyon zavart az illata, végül megszoktam habár volt hogy a fejem is fájt tőle. Egyébként nem volt vele problémám, a helyenként zsíros bőröm is szerette. Vettem párszor, de a kiszerelés és az ára miatt (ami egyre drágább) inkább hozzarakok pár száz forintot és megveszem a nagyobb "gyógyszertári" márkák közül bmelyiket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 5.

Teokleia

2024. május 4.

Update: egy nagy diónyit használtam az arcomra naponta, így tartott 18 napig :/ de hát ezt láttuk jönni. Egyelőre nem váltom le, nincs kedvem mással kísérletezni. Nekem megéri.

Tegnap próbáltam először... nos, nyugodtan nevezhetem kedvencnek. Alapvetően normál, zsírosodásra hajlamos bőröm van, ami eddig szinte az összes fényvédőt utálta... Biodema, LRP, Eucerin, a jósiten tudja, mit nem próbáltam, mindentől kifénylettem, öt réteg púder sem segített. A TP makeup youtube csatorna viszont erről elég jókat mondott mattítás témában, így beszereztem. Egy gazdag hidratálókrémként terül el a bőrön, bár az első benyomás inkább egy sárgás gél krémet sejtet. Nem kell alá hidratáló nekem egy reggeli rutinban, nagyon kényelmes, érzem hogy hidratálja a bőröm, és a szemem környékére is oszlattam, ott sem csípett vagy irritált, pedig engem gyakran a saját könnyem is úgy csíp, mint a frissen vágott hagyma. Kiválóan mattított, tökéletesen ül rajta a púder, úgy olvad bele, ahogy azt a nagy könyvben írják. Kényelmes viselet, nem ragad, nem dobja le vagy keni el a sminket.
Az egyetlen kifogásom: "Oszlass el egy bőséges adagot", mondja a használati utasítás. Nos... ez gyakorlatilag nem kivitelezhető. A tudatos bőrápolásban népszerű két ujjnyi mennyiség eloszlatása az arcra gyakorlatilag esélytelen, perceken át masszíroztam, mire már nem csak tologattam a fejemen a krémet, hanem elkezdett valóban beszívódni. Az utóhatás amúgy gyönyörű, nem fehérlek, és finoman illatozok, ami tetszik egyelőre így az arcomon is. Annyira örülök a jó tulajdonságainak, hogy nem akarom leváltani, emiatt egy kicsit csökkenteni fogom a felkent adagot. Meglátjuk...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 4.

fokid1

2024. május 2.

Nemrég használom csak, de nem ájultam el ettől a terméktől. Kifogyóban voltam a fényvédőmből és mivel pont rendeltem dm-ből bedobtam ezt is a kosaramba.

Először is, szerintem ár-érték arányban sem veri a mezőnyt. Eredetileg azt hittem, hogy 50ml kiszerelése van, ez nyilván az én figyelmetlenségem, de ha az egységárat nézem, akkor már inkább veszek egy La Roche-Posay vagy Eucerin fényvédőt, amik hasonló vagy jobb árban vannak és jobban megbízom a márkában vagy ha már drogériásat akarok mindenképp, akkor ott van az Altruist vagy Frudia, amik nekem beváltak.

Maga a termék sem jött be. Nincs érzékeny bőröm, soha nem csípett termék vagy pattogtam ki kozmetikumtól, úgyhogy elég nagy meglepetés volt, amikor elkezdett égni a bőröm miután ezt felkentem. Szeretek mindig új fényvédőket kipróbálni, de ezzel most melléfogtam, biztos hogy nem veszem újra és nem is ajánlom senkinek.

A két pontot csak azért adom, mert az állaga tetszett és szépen beszívodott...csak kár hogy utána leégette a fejem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 2.

Bubi11

2024. május 1.

Első használat után gyulladt pattanásokat okozott, a szépen rendbe hozott bőrömön. Ilyen rossz terméket nagyon régen nem használtam. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.