Rexona

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2013. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona for Men megalkotta az új Rexona Maximum Protection izzadásgátló krém dezodort.Az új Rexona Maximum Protection Extreme Fresh izzadásgátló krém dezodor az innovatív Tri-solid technológiának köszönhetően hármas hatást biztosít. A Rexona eddigi leghatékonyabb izzadás elleni védelmét nyújtja. Mikrokapszulái segítenek felvenni a harcot a testszag ellen. Hidratáló összetevőt tartalmaz.

SzFannika

2016. június 13.

A páromnak vettem ilyet, neki nagyon bevált. Előtte amit használt, azt hamar megszokta a szervezete, hiába kente be magát, ugyanolyan izzadtnak-büdösnek érezte magát. Ez előtt sokat kísérleteztünk, de én már régóta használtam ilyet (csak nőiben a rózsaszín), így ajánlottam neki. Már 4 hónapja használja és mintha teljesen kicserélték volna. Nagyon szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Nittuska

2016. június 4.

Páromnak vettem, mert ezelőtt nivea volt ami fogta a ruhát is és semmit nem használt ugyan úgy izzadt.
Ez nagyon be vált neki.
Úgy ahogy nekem a nőibe a kék színű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Ez nagyon be vált neki.
Úgy ahogy nekem a nőibe a kék színű

Babooca

2015. szeptember 14.

Kedvesemnek tavasszal ezt vettük meg, mert egy db ott árválkodott a drogéria polcán és rendesen le vt árazva a gyűrött doboza miatt. Hát mit mondjak, eléggé visszahőköltem mikor megéreztem a szagát. Merth ennek szaga van nem illata. Méghozzá masszívan wc lég- és kagylófrissítő citromos vegyszer. :((( Használat közben szerencsére nem érződik, és vizsgákkor neki is bevált, így marad, de újravenni nem hiszem, h engedni fogja, még nagyon más illatúban sem. Egynek jó, de Ő nem olyan stresszes, mint én, így neki az Old Spice is beválik fele ennyi alumíniumsóval. Szóval egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

tomthony

2013. augusztus 13.

A lányok értékelése alapján gondoltam beruházok egy férfi verzióra..ha már annyira dicsérték a női verziót! Mondjuk ami nekem kapásból nem tetszik ( de ez csak azért van mert én nem mertem a boltba kicsomagolni), hogy nem lehet megillatozni a helyszínen és nekem kicsit így elsőre zsákbamacska volt. A zöld színű "extreme fresh" verzió mellett döntöttem végül mert régen lehetett kapni úgyanilyen zöld színű férfi rexona stift deót és azt nagyon szerettem és gondoltam hátha úgyanolyan az illata...hát NEM!!!Kijöttem a boltból , megszagoltam és legszíveseben visszavittem volna annyira erős volt az illata. Még nem próbáltam ki rendesen csak a kezemre kentem egy próbát.. és így utólag mégis kellemesen csalódtam! Ez az extreme fresh verzió ( nem tudom a másik is tudja e ezt???) felkenve hamar beszívódik, tényleg nem kell belőle sok és hűsítő utóhatása van, ami nekem nagyon megtetszett. Az illata pedig felkenve és picit várva már nem is olyan erős , nekem kicsit borsmentás illata van. Kiváncsi leszek, hogy hogy szerepel majd élesben..elég izzadós vagyok..szóval......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.