Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2019. október 28.

Kategória:   Dezodorok

bettina28

2016. december 18.

Tiniként használtam én is, viszont szerintem ennek az illatnak kicsit pasis illata volt a többihez képest. Szerettem azért és elhasználtam de ma már semmiképp se venném meg egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

xxEDITxx

2015. június 11.

Tiniként használtam, csak ezekre a tiniknek való Rexona termékekre nem vagyok allergiás. Nagyon erős az illata, még parfüm helyett is jó volt. a másik illatot jobban szerettem, de a változatosság kedvéért néha ezt használtam. 40 fokos nyári melegben is fékezte az izzadást, és emlékszem, h egy táborban voltam, és a csajok kérdezgették, h mit használok, mert egész nap érződik rajtam, és mi az h én nem vagyok csupa víz mint ők. Szóval bevált :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

FairyJuice

2013. december 9.

Nekem nagyon tetszett az illata, csomagban vettem a golyóssal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Nekem nagyon tetszett az illata, csomagban vettem a golyóssal együtt.

neonkiwii

2013. április 14.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, mert amikor megvettem annak idején az illatába egyszerűen beleszerettem és rendkívül jól bírta tényleg a tinikori izzadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

betty88k

2013. április 1.

Kb. 4 éve kaptam egy ilyen ajándékcsomagot karácsonyra, és mikor megláttam, hogy ilyen Teen szépen félre tettem. Aztán pár hétre rá elfogyott a dezodorom és jobb hiány elővarázsoltam ezt, és nagy döbbenetemre rá kellett jönnöm, hogy nagyon jó az illata és nagyon jól bírta a strapát. Utána a golyósát is elhasználtam, és aztán többször újra is vettem, mert annyira bevált. Sajnos aztán már sehol se találtam, így kénytelen voltam váltani. De életem egyik legjobb deoja volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Black Fairy

2013. február 17.

Nekem tetszik az illata, bár néha TÚL SOK...a feladatát nagyjából jól végzi, örülök, hogy ilyen kis kiszerelés, ugyanis elég hamar émelyítővé vált az egyébként kellemes illata...:)
Én ugyanilyen stifttel használtam...vagyis ugyanilyen stiftet is használtam, az szerintem azért jobb volt, mint ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

maros97

2012. szeptember 2.

Nekem is van ilyenem , de kissé férfias illatnak érzem ( persze annál sokkal édesebb) számomra nem túl sokat ér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

sztike

2012. július 15.

Pár éve volt ilyenem, nagyon szerettem, főleg az illata miatt. Egész nap kitartott és az izzadást is visszafogta. Összességében jó termék, csak az árához képest kicsit kevés van a flakonban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.