Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt.

fioretta

2015. december 10.

Az illata nagyon tetszett, a hatása kezdetben is csak közepes volt, de néhány hét elteltével, - nem tudom miért, mintha "hozzászokott" volna a bőröm - teljesen hatástalanná vált, maximum néhány órás tartósságú - a ráírt 48 órás védelemmel ellentétben. A hatása tehát kb. 0, kár érte, mert az illata csodás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.