Rexona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. június 26.

Kategória:   Dezodorok

Yubiri

2017. július 25.

Nem vált be nekem sem, olyan "niveás" illata van rajta, és rajtam ezek az illatok nem működnek, nekem ez büdös izzadás illat, nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

balankaa01

2017. július 2.

Én ennek az újabb verzióját használom.. Hát, nem vagyok izzadós fajta még a legnagyobb melegben sem, de ennek köszönhetően fürdök az izzadságomban. :))))) Ráadásul összekeveredik a testszag meg ennek a szaga, mit ne mondjak, roppant kellemes a 35 fokos melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.