Rich

Ár:   2640 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Luxuryhair, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Samponok

Ez a csodálatos menta illatú sampon és tusfürdő tökéletes hidratálást kölcsönöz mind a testnek, mind a hajnak egyaránt. Frissítő hatással bír bőrünkre, a használata során energetizál, rugalmas és ragyogó érzést kelt. Borsmenta olajnak köszönhetően fokozódik a hűsítő érzés. A gyógyhatású teafa olaj pedig felfrissíti a testet és a fejbőrt egyaránt. A pantenol segít a sérült, erőtlen haj regenerálásában és az Argania Kernal Spinosa olajnak köszönhetően, lágyabbá, fényesebbé és kezelhetőbbé válik a haj. Ez a mindennapi használatra való sampon és tusfürdő, ideális minden hajtípusra beleértve a férfi hajat is. Hő és színvédő, szilikon és parabén mentes.

VBarbi

2016. január 22.

Nem volt nálam a sajátom, kölcsönkaptam ezt, ami elvileg uniszex. Az illata alapján simán bevállaltam, semmi férfias parfümillat, csak nagyon mentás. Remek sampon, imádta a hajam. A legmeglepőbb, hogy kicsit korpás volt a fejbőröm, ami télen sajnos előjön néha. Ezt totálisan megszűntette egy alkalommal. Venni fogok saját részre, nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.