Rich

Ár:   2910 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Luxuryhair, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Balzsam száraz, sérült hajra

Luxus érzetet közvetítő kondicionáló, amely miközben nedvességgel tölti fel hajszerkezetünket, megfelelően óvja is azt a statikus hatásoktól és színfakulástól. Az intenzív hidratáló kondícionáló használata során, hajunk lágyabb esésű, fényesebb hatású és kezelhetőbb tapintású lesz. A termék UV filtert tartalmaz.