Rich

Ár:   3585 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Luxuryhair, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ha friss puha hajról álmodik és hogy újra régi fényében ragyogjon a száraz sérült haj, akkor a Miracle Renew CC Cream teljesíti kívánságát. Ez a sokoldalú krém az új Miracle Renew kollekció tagja, tartalmazza a CC sampon és kondicionáló volumennövelő, megújító és frissítő hatását. A briliáns B vitamin komplexnek köszönhetően segít energizálni a sejteket, támogatja a proteinek anyagcseréjét és megújítja a szöveteket a volumen érdekében, ott ahol a legnagyobb szükség van rá. Az alga és tengeri hínár kivonat segítségével hidratálja a fejbőrt és a hajat, valamint táplálja azt amino acidokkal, vitaminokkal és ásványi anyagokkal. Az argánolaj tartalom hidratálja és kondicionálja a száraz hajat, hidrolizált búza, szója és kukorica kivonat segít a hajat fényessé, simává és egyenessé varázsolni. A Complete Cream teljes körű megoldást nyújt a színvédelemben, védi a hajat UV sugarak ellen és a hőkárosodástól. Használat: fésülje bele a törölköző száraz hajba majd formázza frizuráját a szokott módon.