Rich

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Luxuryhair, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Hajápolók

2013-2014 évben Tatler Beauty Awards díjas termék

A termék sajátossága, hogy gyorsan szívódik fel a hajszálba anélkül, hogy zsírossá tenné azt. A haj azonnal lágyabb, érezhetően egészségesebb és ragyogóan fényessé válik a hajtőtől a végekig. Luxus keveréke az Argania Spinosa Kernel olajnak, az édes mandula olajnak és az Olea Europaea olajnak. Ezen olajak jótékony összetételei erősítik, kondicionálják a hajszál szerkezetét és csökkentik a színfakulás arányát. Minden hajtípusra ajánlott, UV védő hatású.

KezdoManias

2020. február 24.

Ezt most hirtelen felindulásból mondom: WOW!!!
Már legalább 2 éve kallódik egy 2 ml-es termékminta a dobozkámban. Erősen hullámos hajam van, így szaraz is, ennek ellenére leginkább 2 naponta kellene mosni, hogy vallalható legyen. Mindig elfekszem, kinyúlnak a loknik, stb. Most este megbontottam, gondoltam elhasználom pakolásnak a holnap reggelimosás előtt. A nehány cseppl indítottam, ami a használati útmutatónál szerepelt, és meg is álltam, mert hirtelen leesett az állam. Visszarendezte a fürtjeimet, amelyek így most épp cseppet sem szöszösek! Az összetevő lista persze szilikonszerű anyagokkal kezdődik, nem teljesen növenyi olajakból áll a cucc, viszont így is fényévekkel veri azokat az olajakat, amelyekktől igen rövid életű kísérleteim után érzékeny búcsút vettem és amelyek igazából totál szintetikusak voltak.
Meglátjuk, reggel hogy ébredek, de a végén meg beszerzem! Még ha emiatt néha megint szulfátos samponnal is kell csutakolnom a loboncomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Ezt most hirtelen felindulásból mondom: WOW!!!